۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب : ۳۱۲۳۰

در مقابل انتقاد از مجلس و نمایندگان صورت گرفت؛ توهین یک نماینده مجلس به خطیب انقلابی/ «عربده‌کش» و «منبری پاکت بگیر میلیونی»!

در مقابل انتقاد از مجلس و نمایندگان صورت گرفت؛
توهین یک نماینده مجلس به خطیب انقلابی/ «عربده‌کش» و «منبری پاکت بگیر میلیونی»!

باید به حال و روزمجلس ایران گریست که برخی منبرنشین های پاکتی اینگونه بی ادبانه به ان توهین می کنند!
گروه سیاسی جهان نيوز: حشمت الله فلاحت پیشه که مدتی هم ریاست کمیسیون امنیت ملی را بر عهده داشت و اظهارات و مواضع عجیب وی در همان زمان مسئولیت، تا حدی هزینه‌زا برای کشور تلقی می‌شد، با انتشار توئیتی که ظاهرا در پاسخ به انتقادات تند حجت الاسلام پناهیان از نمایندگان مجلس منتشر شده است، واکنش بی ادبانه‌ای نشان داده و عبارات توهین آمیزی نظیر «عربده کش» و «منبری پاکتی» به ایشان نسبت داده است.


فلاحت پیشه نوشته است: «شخصا با مصاحبه های هر روزه ام هیچوقت رای پنهای نداشته ام. اما باید به حال و روزمجلس ایران گریست که برخی منبرنشین های پاکتی اینگونه بی ادبانه به ان توهین می کنند. کاش خودشان جهت روشنگری ملت شفاف بگویند برای پراکندن این عربده های غیراخلاقی، پاکت های چندمیلیونی می گیرند؟»

جدای از آنکه فلاحت پیشه همان تهمت‌زنی برخی مخالفان و حمله کنندگان به مراسم عزاداری سیدالشهداء(ع) در حمله به خطیبان، خصوصا در ماه محرم پیرامون تهمت «پاکت میلیونی» را تکرار کرده و باید هرچه زودتر از این موضوع عذرخواهی کند؛ اما دو سوالی که باید ایشان جواب بدهند آن است که چرا ایشان حرف آقای پناهیان را به خود گرفته است؟ و در مرحله بعد چرا ایشان با سفسطه «مصاحبه های روزانه» اصل ماجرای شفافیت را پنهان کرده است؟ مردم انتظار دارند تا رای نمایندگان خود را حتی در کم ارزش ترین لوایح ارسالی دولت و طرح‌های مجلس بدانند تا از فهم و میزان دغدغه مندی حفظ منافع ملی بهارستان نشینان بیشتر مطلع شوند. ظاهرا در ذهن بسیاری از نمایندگان مجلس این حق زیادی است و مردم صرفا باید پای صندوق های رای حاضر شوند تا عده‌ای بتوانند برای چهارسال بر صندلی سبز مجلس تکیه کنند!؟
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين