۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۳۱۳۱۴

داستان سوپرجام تمامی ندارد؛ درخواست پرسپولیس از فدراسیون/ قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید

داستان سوپرجام تمامی ندارد؛ درخواست پرسپولیس از فدراسیون/ قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید

داستان سوپرجام تمامی ندارد؛
درخواست پرسپولیس از فدراسیون/ قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید
درخواست پرسپولیس از فدراسیون/ قبل از بازی با نفت جام ما را بدهید
باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال خواست قبل از بازی با صنعت نفت آبادان جام سوپرجام را تحویل بگیرد و جشن کوچکی را در ورزشگاه آزادی برگزار کند.
به گزارش بیان ما به نقل از خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی سال گذشته هم قهرمان لیگ و هم قهرمان جام حذفی شد که فدراسیون فوتبال از برگزاری بازی سوپرجام خودداری و اعلام کرد جام برای پرسپولیس خواهد بود.
پرسپولیسی ها هم خواهان گرفتن این جام در ورزشگاه و مقابل چشم هواداران خود شده اند. محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: ما دو سوپرجام از فدراسیون طلبکاریم. یکی که در دادگاه عالی ورزش است و ۲۹ شهریور رای آن صادر می شود. یک سوپرجام هم هست که بدون شائبه است. هم قهرمان لیگ شدیم هم قهرمان جام حذفی. در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مصوب شده است. با آقای بهاروند رئیس سازمان لیگ هم صحبت کردم و این موضوع را گفتم. باید این جام را بدهند.
وی ادامه داد: روز گذشته هم از طریق «واتس اپ» با آقای تاج صحبت کردم و ایشان اعلام کرد سوئیس است و شنبه بر می گردد. به ایشان اعلام کردم قبل از بازی با صنعت نفت جام را می خواهیم و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمی کنیم و فقط می خواهیم در ورزشگاه با جام یک دور بزنیم. دفعه قبل جام را در سازمان لیگ دادند و شکل خوبی نداشت. آقای تاج پاسخی به این درخواستم نداد و امیدوارم قبل از بازی با صنعت نفت جام را در ورزشگاه بگیریم.
کد خبر 4716948
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين