۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۶
کد مطلب : ۳۱۵۴۹

پروژه دوبانده شدن محور بردسکن - شادمهر - کاشمر از هفته آینده سرعت می‌گیرد

پروژه دوبانده شدن محور بردسکن - شادمهر - کاشمر از هفته آینده سرعت می‌گیرد
معاون مهندسی و راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، با اشاره به اینکه کمبود اعتبارات سبب نیمه‌تمام ماندن پروژه دوبانده شدن محور بردسکن - شادمهر - کاشمر شده است، گفت: تکمیل این پروژه از هفته آینده سرعت می‌گیرد.
فارس من| پروژه دوبانده شدن محور بردسکن - شادمهر - کاشمر از هفته آینده سرعت می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری فارس از بردسکن، مخاطبان در «فارس من» سوژه‌ای با عنوان « نیمه تمام ماندن پروژه دوبانده شدن محور بردسکن ـ شادمهر ـ کاشمر» را ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته‌اند.
معاون مهندسی و راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسکن، با اشاره به اینکه کمبود اعتبارات سبب نیمه‌تمام ماندن پروژه دوبانده شدن محور بردسکن - شادمهر - کاشمر شده است، گفت: تکمیل این پروژه از هفته آینده سرعت می‌گیرد.
محمد حسین پارسا با بیان اینکه آسفالت باند دوم از سمت بردسکن آغاز می‌شود، اضافه کرد: خوشبختانه سهمیه قیر باند دوم بردسکن به سمت شفیع‌آباد صادر شده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.
وی از جابجایی 13 تیر چراغ برق با تعامل صورت گرفته با مدیران بردسکن در این پروژه خبر داد و گفت: تکمیل این پروژه از اولویت‌های مسؤولان خراسان رضوی و کشور است، اما با توجه به نبود اعتبارات به صورت نقدی و در اختیار قرار دادن اوراق به پیمانکاران، سرعت تکمیل این پروژه کند شده است.
انتهای پیام/70050/ح
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين