۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب : ۳۲۰۱۶

استراتژی اشتباه تراکتوری‌ها در نقل و انتقالات تابستانی

استراتژی اشتباه تراکتوری‌ها در نقل و انتقالات تابستانی
به گزارش بیان ما ؛  تیم فوتبال تراکتوردر ۴ بازی اخیر در نوزدهمین دوره لیگ برتر عملکرد فوق العاده‌ای در خط دفاعی داشته و هنوز گلی دریافت نکرده است.
معضل بزرگ در خط دفاعی
زوج سلیمی و خانزاده در خط دفاع تراکتور جواب داده است و سرخپوشان تبریزی در بازی‌های حساس برابر پرسپولیس و ذوب آهن گلی دریافت نکردند که این نشان از عملکرد درخشان مدافعان این تیم در لیگ برتر دارد.
البته مقابل این عملکرد خوب دفاع، تراکتوری‌ها با یک معضل بزرگ در خط دفاعی روبه‌رو هستند و در غیاب خانزاده که مصدوم شده است دنیزلی مدافع ۶ دانگ دیگری ندارد که به زمین مسابقه بفرستد. دنیزلی در حال حاضر باید بازیکنانی همانند رضا اسدی که چند پسته هستند جایگزین خانزاده مصدوم کند. تراکتوری‌ها نیاز مبرم به جذب دفاع وسط دارند و با وجود اینکه گزینه‌های مختلفی برای حضور در این تیم تبریزی مطرح می‌شود، اما هنوز دنیزلی به جمع بندی نهایی برای انتخاب بازیکن مد نظرش نرسیده است.
نکته جالب توجه این است که باشگاه تراکتور در فصل نقل و انتقالات تابستانی با وجود هزینه‌های زیادی که برای جذب بازیکنان شاخص کرد، اما مسئولان این تیم در به خدمت گرفتن دفاع وسط غفلت کردند.
استراتژی اشتباه تراکتوریها در نقل و انتقالات
لیست بازیکنان تراکتور پر شده است و فقط این تیم می‌تواند یک بازیکن آزاد داخلی در خط دفاع جذب کند و، اما تا این لحظه بازیکن شاخصی از سوی دنیزلی تایید نشده است.
 
 
نکته مثبت خرید‌های تراکتور در نقل و انتقالات این است که برخی از بازیکنان جدید این تیم می‌توانند در چند پست بازی کنند و کمبود بازیکن در خط دفاع را پوشش بدهند. به هر حال مصدومیت و محرومیت مدافعان تراکتور می‌تواند برای این تیم در بازی‌های آینده دردسر ساز شود چرا که مدافع وسط رزروی روی نیمکت این تیم وجود ندارد تا در مواقع ضروری جایگزین بازیکنان مصدوم یا محروم شود.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين