۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷
کد مطلب : ۳۲۲۷۷

انتقاد آیت‌الله نوری همدانی از حذف نام شهدا از خیابان‌ها

انتقاد آیت‌الله نوری همدانی از حذف نام شهدا از خیابان‌ها
به گزارش بیان ما ؛ آیت‌الله نوری همدانی بیان کرد: اروپایی‌ها قصد دارند به قول خودشان باواسطه گری مشکل ایران را حل کنند درحالی‌که اگر توانایی حل مشکل رادارند باید به مشکلات و معضلات جدی خود رسیدگی کنند.
وی با اشاره به اقدام برخی افراد در حذف نام شهدا از کوچه و خیابان برخی شهرها تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای نام شهید را که افتخاری برای ما به شمار می‌رود از خیابان‌ها و کوچه ها حذف کردند، اگر ما مراقب نباشیم چنین دست هایی برای کمرنگ کردن شهدا و دفاع مقدس وجود دارد.
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه رزمندگان در دفاع مقدس جانانه به میدان آمدند و انقلاب را تثبیت کردند، گفت: ایثارگران با ایمان به خدا و مجاهدت در راه الهی با خداوند متعال معامله می کنند، همیشه باید یاد شهدا و دفاع مقدس را گرامی بداریم و این رشادت ها و دستاوردهای عظیم را نباید فراموش کنیم.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه خاطرنشان کرد: عده ای برای کمرنگ کردن توجه به شهدا و دفاع مقدس تلاش می کنند،نباید ایثار و جانفشانی های شهدا و رزمندگان اسلام را فراموش کنیم، چه معنایی دارد که نام شهید را از کوچه ها حذف کنند،معلوم می شود دست هایی به دنبال فراموشی یاد شهدا و فرهنگ دفاع مقدس هستند.
انتهای پیام/ تسنیم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين