۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۳۲۶۵۳

آبروریزی در آمریکا با هک یک بیلبورد در دیترویت


حمله هکری به یک بیلبورد بزرگراهی در دیترویت آمریکا باعث شد تا از این طریق برای ساعت‌های طولانی تصاویر مستهجن و غیراخلاقی به نمایش درآید.
آبروریزی در آمریکا با هک یک بیلبورد در دیترویت
به گزارش انگجت، رانندگانی که روز گذشته در اتوبان M-59 دیترویت در منطقه آئوبورن هیلز مشغول رانندگی بودند، از مشاهده یک فیلم مستهجن بر روی بیلبورد نصب شده در کنار بزرگراه مذکور حیرت زده شدند.
این حادثه در حوالی نیمه شب رخ داد و هکرها با کنترل سیستم مدیریت این بیلبورد به مدت بیست دقیقه فیلمی غیراخلاقی را از این طریق به نمایش گذاشتند.
در نهایت پلیس در تماس با شرکت مالک این بیلبورد Triple Communications توانست جلوی پخش فیلم را بگیرد.

بررسی های پلیس محلی نشان می دهد ۲ مرد با ورود غیرقانونی به اتاق کنترل این بیلبورد رایانه مورد استفاده برای مدیریت آن را هک کردند. این افراد هنوز شناسایی نشده اند، پلیس می گوید این حادثه می توانست باعث تصادف گسترده در این بزرگراه شود، زیرا بسیاری از رانندگان با کاهش سرعت رانندگی با شگفتی در حال مشاهده بیلبورد مذکور بوده اند. اما چنین چیزی رخ نداده است.
در صورت شناسایی این افراد، آنها به علت ترویج هرزه نگاری به 90 روز حبس و پرداخت 500 دلار جریمه محکوم خواهند شد. همچنین این افراد به علت ورود غیرمجاز به یک ساختمان نیز محاکمه خواهند شد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين