۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸
کد مطلب : ۳۲۹۷۳

فرجی:‌گلم به پرسپولیس بهترین لحظه زندگی‌ام است/ کارشناسان، فوتبال خارجی ببینند تا اطلاعاتشان بالا برود!


بازیکن تیم شهرخودرو گفت: گلی که به پرسپولیس زدم لذت‌بخش‌ترین و بهترین لحظه زندگی‌ام بود.
فرجی:‌گلم به پرسپولیس بهترین لحظه زندگی‌ام است/ کارشناسان، فوتبال خارجی ببینند تا اطلاعاتشان بالا برود!
فرشاد فرجی  در خصوص وضعیت تیم شهرخودرو گفت: خدا را شکر که وضعیت خوبی داریم هر چند که در هفته‌های اول کمی بدشانس بودیم و چند بازیکن مصدوم داشتیم که به مرور زمان این مصدومان به تیم اضافه شدند، فعلاً فقط فرشاد محمدی‌مهر دچار مصدومیت شده است. بعد از بدشانسی‌هایی که آوردیم با اضافه شدن مصدومان تیم کامل شد و به شکل اصلی که مدنظر مربیان بود، رسیدیم و الان هم شرایط به گونه‌ای است که به قول آقای گل‌محمدی به تیم شهرخودرو ایده‌آل نزدیک می‌شویم.
وی در خصوص بازی مقابل پرسپولیس و برد مقابل این تیم افزود: بازی خیلی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دادیم هر چند که از قبل می‌دانستیم که بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. به هر حال پرسپولیس چند دوره قهرمان لیگ برتر شده و از انسجام خوبی هم بهره می‌برد. خدا را شکر که ما بازی را خوب شروع و تمام کردیم. به نظرم پرسپولیس هم نسبت به بازی‌های قبلی عملکرد بهتری داشت و آنها هم کم کم شکل اصلی خودشان را می‌گیرند اما به نظرم ما سرتر بودیم و به حقی هم که داشتیم رسیدیم.
فرجی در خصوص گلی که در لحظات پایانی به پرسپولیس زد، اظهار داشت: این گل لطف خدا بود که شامل حالم شد. همه بازیکنان ما خوب بازی کردند و باید خیلی زودتر از این‌ها به گل می‌رسیدیم اما شرایط بازی بگونه‌ای شد که در آخرین لحظه‌ها گل زدیم. بازی جذاب بود و خیلی حیف بود که این بازی گل نداشته باشد.در آن لحظه‌ای که گل زدم به این فکر می‌کردم که باید هواداران را خوشحال کرد چرا که آنها حمایت خیلی خوبی از ما داشتند و حیف بود که گل نمی‌زدیم. گلی که به پرسپولیس زدم بهترین و لذت‌بخش‌ترین لحظه زندگی من بود چرا که همه فکر می‌کردند بازی مساوی خواهد شد اما توانستم با گلی که می‌زنم همه را خوشحال کنم.
بازیکن تیم شهرخودرو درباره اینکه به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمد و توانست ستاره بازی شود، افزود: در تیم ما این طور نیست که باید بازیکنان در همه بازی‌ها فیکس باشند بلکه همه ما برای رسیدن به یک هدف بازی می‌کنیم. در بازی با نساجی من فیکس بودم و مقابل پرسپولیس فرشاد محمدی‌مهر که دوست صمیمی من است در ترکیب اصلی بود. من آمادگی برای حضور در بازی را داشتم و چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه آماده هستم برای تیم بازی کنم.
گلزن تیم شهرخودرو درباره نظر برخی از کارشناسان داوری که گفته بودند این بازیکن به دلیل خطا روی محمد نادری باید از بازی اخراج می‌شد،‌افزود: من برای کارشناسان احترام زیادی قائلم اما همانطور که ما فوتبالیست‌ها باید فوتبال خارجی ببینیم تا دانش‌مان به روز شود کارشناسان هم باید فوتبال خارجی ببینند تا اطلاعاتشان بالا برود. هر خطایی که کارت ندارد. من در نیمه اول در صحنه‌ای که با مهدی ترابی برخورد نکردم از داور کارت گرفتم و حتی به خود ترابی هم گفتم که با تو برخورد نکردم اما داور به من کارت داد. با این همه اعتراضی به داور نکردم. نظر داوران محترم است و آنها هم حق دارند چرا که همه بازیکنان، هواداران و مربیان به آنها اعتراض می‌کنند و این در حالی است که امکانات زیادی هم به داوران نمی‌دهند. اگر داوران اشتباه می‌کنند مقصر کمیته داوران است و به نظرم اگر VAR داشته باشیم این مشکلات پیش نمی‌آید.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين