۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۳۳۲۲۵

استیلی: فقط به خاطر بازیکنان و اصرار کمیته فنی سرمربی شدم/ به صعود به المپیک خیلی امیدوارمسرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: در قطر با استرالیا بازی خواهیم داشت که می‌تواند بازی خیلی خوبی برای ما باشد.
استیلی: فقط به خاطر بازیکنان و اصرار کمیته فنی سرمربی شدم/ به صعود به المپیک خیلی امیدوارم
حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال امید ایران گفت: اول از همه از شما خبرنگاران تشکر می‌کنم که به محل تمرین تیم امید آمدید چرا که این بازیکنان به حمایت شما نیاز دارند. اردوی‌مان را از دیروز شروع کردیم و تا 23 مهرماه ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: 19 مهر یک دیدار دوستانه با پدیده داریم و بعد از در قطر با استرالیا بازی خواهیم داشت که می‌تواند بازی خیلی خوبی برای تیم امید باشد. قرار است جمعه شب راهی قطر شویم و بعد از بازی دوشنبه شب به تهران باز خواهیم گشت.
سرمربی تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: اردوی بعدی‌مان در آبان ماه است و دو بازی دوستانه با اندونزی خواهیم داشت. برای اردوی آخرمان باید با سازمان لیگ هماهنگی لازم را انجام دهیم از این جهت که 14 روز فاصله است در حالی که ما 21 روز زمان لازم داریم تا بچه‌ها را در اردوی قطر از لحاظ تاکتیکی و بدنی به خوبی آماده کنیم.
استیلی خاطرنشان کرد: اگر به عقب برگردیم یکسری مشکلات وجود داشته و همه سعی ما این بوده حاشیه‌ای برای بازیکنان بوجود نیاید.  شب گذشته هم یکسری صحبت‌ها انجام شد که خیلی نمی‌خواهم این حرف‌ها را بشکافم چرا که هدف‌مان رفتن به جلو است. یکسری حرف‌‌ها و مشکلاتی بود که نمی‌خواهم به آنها بپردازم اما من فقط به خاطر بازیکنان و اصرار کمیته فنی سرمربی شدم. در این زمان کوتاه اصلا علاقه نداشتم در بحث مربیگری وارد شوم مخصوصا اینکه زمان هم بسیار کوتاه بود. اول به خاطر بازیکنان و بعد به خاطر مملکتم قبول کردم.
وی درباره گروه سخت این تیم و نا امیدی جامعه از صعود ایران از این  گروه، عنوان کرد: ما خیلی به صعود امیدوار هستیم اگرچه گروهمان خیلی سخت است. به بازیکنان‌مان باور داریم و مهمتر از آن همدلی و اتحاد بین بازیکنان است که کمک زیادی به تیم خواهد کرد. این عوامل کمک می‌کند در این 3 ماه باقی مانده تیم را از لحاظ تاکتیکی به شرایط خوبی برسانیم.
استیلی ادامه داد: باید بازی‌های تداکاتی خوبی انجام دهیم. غیر از دو بازی پیش‌رو با پدیده و استرالیا باید بازی‌های دوستانه خوب دیگری هم در برنامه داشته باشیم اما شرایط اقتصادی کار را برای این منظور سخت‌تر می‌کند. فدراسیون در این شرایط سخت به ما کمک می‌کند که جای تشکر دارد. تیم ما جوان است و نیاز به حمایت دارد. آنها  آینده این فوتبال هستند همان‌طور که می‌بینید 50،60 درصد بازیکنان تیم کنونی را نفرات قبل  تیم امید تشکیل می‌دهند.
وی تصریح کرد: امروز امید نورافکن، اللهیار صیادمنش و محمد محبی به تیم اضافه شدند، نفراتی که آینده فوتبال کشور هستند. از همه مهمتر ما در این یکسال‌ونیم به شناحت خیلی خوبی از این نفرات رسیده‌ایم. بازیکنان هم با تفکرات ما آشنا هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين