۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۸
کد مطلب : ۳۳۲۸۳

کاهش قیمت کالا‌های اساسی در بازار

کاهش قیمت کالا‌های اساسی در بازار
به گزارش بیان ما ؛ محمد امامی امین معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری تهران در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار کرد: گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت حاکی از کاهش قیمت کالا‌های اساسی در بازار است.
وی با بیان اینکه قیمت برخی از کالاها افزایش صفر درصد داشته است، افزود: کاهش قیمت‌ها نشان دهنده ثبات در بازار است و در آینده شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود.
امامی امین گفت: افزایش قیمت‌ها در چندماه گذشته منجر به سنگین شدن سبد خانوار‌ها شد.
معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه قیمت جوجه یک روزه در بازار افزایش یافته است، ادامه داد: این افزایش قیمت به نوعی موجی در بازار است و ثبات ندارد.
کاهش ۲۵ درصدی قیمت گوشت گوساله در بازار
معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری تهران از کاهش قیمت گوشت گوساله خبر داد و گفت: هم اکنون شاهد کاهش ۲۵ درصدی قیمت گوشت گوساله هستیم، همچنین قیمت دام سبک نیز روند کاهشی دارد.

وی افزود: امور عشایر مدعی است که می‌تواند قیمت دام سبک زنده را تا ۳۷-۳۸ هزار تومان عرضه کند.
امامی امین گفت: مقرر شد که جلساتی را با سازمان صمت، تعاونی روستایی و‌ میادین میوه و‌ تره بار برگزار کنند تا بتوانند درصدی از غرف میادین میوه و تره بار را در اختیار تولید کنندگان اصلی قرار دهند تا کالا‌های خود را عرضه کنند.
وی در خصوص وضعیت لاستیک در بازار افزود: طبق گزارش راهداری قیمت لاستیک‌ها نیز روند کاهشی داشته است، به صورتی که قیمت لاستیک‌های موجود در بازار از لاستیک‌های تنظیم بازاری کمتر است.
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين