۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۳۳۵۶۴

توضیحات سردار سلیمانی درباره افزایش حقوق سربازان

سردار سلیمانی درباره افزایش میزان حقوق سربازان توضیحاتی داد.
 
توضیحات سردار سلیمانی درباره افزایش حقوق سربازان سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران گفت: همه وضعیت‌های خدمتی را بررسی و آسیب شناسی می‌کنیم و نتایج را در قالب مصوبات و گزارشات به ستاد کل نیرو‌های مسلح منعکس خواهیم کرد.
وی افزود: برخی از گزارش‌ها را نیز به دستگاه‌های حاکمیتی کشور اعلام می‌کنیم، در بحث معافیت‌ها تعدیلاتی اتفاق افتاده و از ۱۲ درصد به ۹.۴ درصد کاهش پیدا کرده است.
سردار سلیمانی گفت: جلسات متعددی با نمایندگان برگزار و در آخر نیز یک‌ سند تهیه شد، لذا موضع ما نسبت به سربازان و نظام فعال است.
وی در واکنش به تبلیغات نمایندگان در آستانه انتخابات مجلس پیش رو گفت: ما برای یک‌ مدیر جلسه می‌گذاریم، خطوط قرمز را گوش زد می‌کنیم تا در انجام وظایف خود کوشا و منضبط باشد، کسی که وارد عرصه انتخابات می‌شود باید درخصوص اصول امنیت ملی و مقررات مرجع و کلی کشور با دانش باشد و قول‌های نشدنی در این چارچوب ندهد که ممکن است این وعده‌ها عملی نشوند.
جانشین فرمانده ناجا گفت: همه دستگاه‌ها و دولت‌ها باید یک دوره آموزش قوائد ملی، قانونی اساسی کشور و ملاحظاتی که در آینده با آن درگیر خواهند شد را سپری کنند.
 
وی افزود: ناشی از فقدان حلقه انتقال است که افراد باید دانش لازم را در حوزه‌ای که به آن می‌خواهند وارد شوند، کسب کنند.
سردار سلیمانی درباره افزایش حقوق سربازان گفت: طبق قانون به سربازان بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حقوق کادری پرداخت خواهد شد، بین ۲۰ تا ۴۰ درصد در گام اول تصویب این‌ قانون در حال اجرا شدن و پرداخت است، با نمایندگان مجلس هماهنگی‌هایی صورت گرفته و امیدواریم‌ برای لایحه بودجه سال ۹۹ یک‌ تغییر موثر در حقوق سربازان شاهد باشیم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين