۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب : ۳۳۵۶۶

ایرج عرب از پرسپولیس رفتنی شد؟

 
مدیرعامل سابق پرسپولیس تهران به زودی از هیئت مدیره سرخ‌ها جدا خواهد شد.
ایرج عرب از پرسپولیس رفتنی شد؟ چندی پیش محمد حسن انصاری فرد به جای ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس شد، اما عرب همچنان در هیئت مدیره ماند و در جلسات شرکت می‌کرد. او که مسئول مالی پرسپولیسی‌ها هم محسوب می‌شد تا چندی دیگر به احتمال زیاد مدیرکل ورزش استان البرز می‌شود و از هیئت مدیره خواهد رفت.
وزارت ورزش و جوانان درصدد است تا فرد دیگری را پس از رفتن عرب، عضو هیئت مدیره پرسپولیس کند و باید دید در این صورت وزارت ورزش چه عضوی را به هیئت مدیره پرسپولیس اضافه خواهد کرد.
از سویی دیگر درحال حاضر در هیئت مدیره پرسپولیس، نفراتی از جمله مهدی محمد نبی، مهرداد هاشمی، علی رغبتی، مهدی رسول پناه و ایرج عرب حضور دارند که به احتمال زیاد تا چند وقت دیگر، عرب از پرسپولیس جدا می‌شود.
همچنین احتمال دارد مهدی محمد نبی نیز به جای مرحوم کاشانی به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شود تا در پست جدید کار خود را آغاز کند. نبی پیش از علیرضا اسدی در سمت دبیرکل فدراسیون فوتبال مشغول به فعالیت بود و در ۱۱ بهمن ۹۳ از سمت خود استعفا کرد. او که بعد از مجمع عمومی ششم دی فدراسیون فوتبال شمارش معکوس برای رفتنش از فدراسیون فوتبال آغاز شده بود، سرانجام رفت.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين