۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۳۳۵۷۶

شکست عجیب تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن در ست نخست


شکست عجیب تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن در ست نخست
شکست عجیب تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن در ست نخست
تیم ملی والیبال ایران در روز نهم رقابت‌های جام جهانی مقابل میزبان مسابقات قرار گرفت.
به گزارش بیان ما به نقل از خبرنگار مهر، چهاردهمین دوره رقابت‌های جام جهانی والیبال از ۹ شهریورماه با حضور ۱۲ تیم و به میزبانی ژاپن آغاز شد. تیم ملی والیبال کشورمان در نهمین روز مسابقات از ساعت ۱۳:۵۰ مقابل ژاپن صف آرایی کرد. ژاپن در سالن مملو از تماشاگر با حمایت هوادارانش مقابل ایران قرار گرفت.
ایگور کولاکوویچ بازی را در این دیدار با ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد، پوریا یلی و محمد رضا حضرت پور بازی را آغاز کرد.
* ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۶ به سود ژاپن
تیم ملی ژاپن با نمایش خوب در سرویس و دفاع شروع خوبی داشت و با نتیجه ۴ بر صفر پیش افتاد تا کولاکوویچ تقاضای تایم استراحت دهد. پس از این وقفه معروف با یک جای خالی امتیاز نخست را برای ایران کسب کرد. ژاپن با درخشش در حمله موفق شد نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه ۸ بر ۴ پیروز پشت سر بگذارد. دریافت خوب ژاپن مقابل دریافت های ناقص ایران باعث اختلاف ۵ امتیازی شد و دومین تایم استراحت فنی با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به سود ژاپن همراه شد. بازی سرعتی ژاپن در نهایت باعث پیروزی ۲۵ بر ۱۶ این تیم شد.

به گزارش خبرنگار مهر،  روسیه با ۶ قهرمانی به همراه برزیل و آمریکا با دو مدال طلا پرافتخارترین تیم‌های جام جهانی والیبال هستند. همچنین تیم‌های کوبا، ایتالیا و آلمان نیز هر کدام یک قهرمانی در جام جهانی والیبال دارند.
سعید معروف، جواد کریمی، امیر غفور، پوریا یلی، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا مؤذن ۱۳ بازیکن ایران در چهاردهمین دوره مسابقات جام جهانی هستند. سید محمد موسوی بزرگ ترین غایب ایران در این مسابقات است که به دلیل خستگی و مشکلات شخصی با موافقت ایگور کولاکوویچ در این مسابقات حضور ندارد.
کد خبر 4745386
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين