۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۸
کد مطلب : ۳۳۷۹۳

مظفری: تیم ملی ایران از عملکرد داور بازی با بحرین ضرر نکرد/ دلیل اعتراض بازیکنان مان به کوالنکو را نمی‌دانم

 
کارشناس داوری فوتبال درباره صحنه های حساس دیدار تیم های ایران و بحرین توضیحاتی داد.

نوید مظفری درباره ارزیابی اش از عملکرد والنتین کوالنکو ازبکستانی در قضاوت بازی تیم‌های ملی فوتبال بحرین و ایران بیان کرد: به نظر من کوالنکو در صحنه‌های حساس بازی قضاوت خوبی انجام داد و تیم ایران از عملکرد این داور ازبکستانی ضرر نکرد.
او افزود: متاسفانه اظهارات نسجنیده و غیرکارشناسی گزارشگر بازی سبب شد مردم ایران فکر کنند مهم‌ترین دلیل باخت تیم ما از بحرین داوری بوده است، درحالیکه به هیچ وجه اینگونه نیست. پنالتی که کوالنکو برای بحرین گرفت هیچ ابهامی نداشت و مشخص بود با توجه به ضربه‌ای که مجید حسینی به پای بازیکن حریف زد، تصمیم داور درست است.
مظفری درباره اعتراض کادرفنی و بازیکنان ایران به صحنه مشکوک دقیقه ۴+۹۰ و برخورد توپ به دست مدافع بحرین اظهار داشت: کوالنکو در آن صحنه هم به درستی اعلام پنالتی نکرد. حتی اگر توپ به دست مدافع بحرین برخورد کرده باشد هم پنالتی نیست. با این وجود نمی‌دانم چه دلیلی دارد بازیکنان ما به داور اعتراض کنند. سردار آزمون و احسان حاج صفی با وجود اخطار گرفتن از کوالنکو، بازهم به او اعتراض می‌کنند. در این شرایط اگر او کارت قرمز را از جیبش خارج می‌کرد، دیگر هیچکس نمی‌توانست کاری انجام بدهد.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: به نظر می‌رسد بازیکنان ما هنوز از اتفاق تلخ بازی ایران و ژاپن در جام ملت‌های آسیا درس نگرفته اند. اعتراض به داوری در تیم ملی و لیگ برتر فوتبال ایران عادت شده است و به نظر من فدراسیون فوتبال وظیفه دارد برای کنترل این وضعیت یک مشاور در کنار بازیکنان تیم ملی قرار بدهد.
مظفری درباره وقت کشی بازیکنان بحرین گفت: تا جایی که من دیدم تنها ۲ بازیکن بحرین این کار را انجام دادند که آن‌ها هم پس از دقایقی تعویض شدند. آیا دلیل باخت ما وقت کشی بازیکنان بحرین بود؟ با بازی‌ که امشب از تیم ملی دیدیم اگر داور ازبکستانی ۲ دقیقه بیشتر وقت اضافی می‌گرفت هم اتفاقی رخ نمی‌داد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين