۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳
کد مطلب : ۳۴۲۳۴

چرا علیرضا حقیقی را جذب کردیم؟

چرا علیرضا حقیقی را جذب کردیم؟
به گزارش بیان ما ؛علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه نساجی ضمن تایید خبر جذب علیرضا حقیقی دروازبان سابق تیم ملی گفت: جذب یک دروازبان تراز اول مدت‌ها پیش از جانب کادر فنی به مدیریت منتقل شد، اما نبود پزشک و فیزیوتراپ، زمین تمرین و خوابگاه که جزو ابتدایی‌ترین امکانات هر تیم است، ما را مجاب کرد که ابتدا برای رفع این نیاز‌ها اقدام کنیم.

او افزود: بستن قرارداد‌های کوتاه مدت و یکساله موجب شد بازیکنانی که با بازی در نساجی به فرم ایده آل خود رسیدند، ابتدای فصل تیم را به مقصد تیم‌های بزرگتر ترک کنند و اکنون کادرفنی تیم در خطوط دفاعی و هافبک با چالشی بزرگ روبرو شود که متاسفانه در فصل جاری هم بیش از ۸ بازیکن چنین قراردادی دارند.

اسدی پیرامون انتقاد‌های کارشناسان مبنی بر اینکه قبل از جذب علیرضا حقیقی چرا اقدامی برای کسب مجوز ۴ بازیکن دارای قرارداد نشده، گفت: جذب حقیقی نه کمکی به فرآیند کسب مجوز ۴ بازیکن می‌کند و نه آن را دچار مشکل می‌کند، اما نکته مهم این بود که به غیر از علیرضا حقیقی گزینه دیگری در دست نداشتیم و اگر قرارداد با وی بسته نمی‌شد، شاید فردا خبر توافق وی با باشگاه گل گهر سیرجان رسمی می‌شد.

او افزود: نساجی ۲۵ میلیارد ریال بدهی از سال‌های دور دارد که طبق اعلام فدراسیون اگر این میزان بدهی به یک پنجم این عدد برسد، مجوز بازی این ۴ بازیکن صادر خواهد شد که خوشبختانه نیمی از این بدهی تا به امروز حل و فصل شده است.
 
مدیرعامل نساجی در پایان به حمایت کامل خود و مالکان از سرمربی تیم اشاره کرد و گفت: شکست چهار بر صفر حق تیم شایسته نساجی نبود و یقینا ملحق شدن بازیکنان جدید و مصدومان پر تعداد به تیم، شرایط بهبود خواهد یافت.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين