۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۳۴۷۲۰

افشای رسوایی جنسی نماینده ارشد کنگره آمریکا


«کَتی هیل» نماینده حوزه انتخابیه بیست و پنجم ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال جنجال‌ها درباره رسوایی جنسی، از سمت خود استعفا داد.

افشای رسوایی جنسی نماینده ارشد کنگره آمریکا
 با شدت گرفتن جنجال‌ها درباره تصاویر غیراخلاقی یک عضو کنگره آمریکا به همراه یکی از اعضای دفتر کارش و انتشار خبرها  درباره رسوای جنسی او، این قانونگذار آمریکایی بالاجبار تن به استعفا داد.
به نوشته «رویترز»، کتی هیل در آستانه یک سالگی عضویتش در مجلس نمایندگان آمریکا بامداد امروز دوشنبه اعلام کرد که از منصب خود استعفا می‌دهد.
این قانونگذار ۳۲ ساله و دموکرات ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا، در انتخابات نوامبر ۲۰۱۸ به کنگره راه یافته بود و بعد از این پیروزی، ناظران سیاسی او را یک چهره‌‌ آینده‌دار در حزب دموکرات قلمداد کردند.

«کتی هیل» نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا
 
در روزهای گذشته جنجال‌های بسیاری در زمینه رابطه جنسی کتی هیل با یکی از کارمندان دفترش مطرح و تصاویری غیراخلاقی از او در رسانه‌ها منتشر شده بود.
به دنبال این جنجال‌ها، «کمیته اخلاق» مجلس نمایندگان آمریکا تحقیق درباره رابطه جنسی احتمالی او با یکی از کارمندان دفترش را آغاز کرده بود.
این قانونگذار آمریکایی که از چندی قبل در حال روند قانونی گرفتن طلاق از شوهرش بوده است، در توئیتر خود استعفایش از عضویت در مجلس نمایندگان را اعلام کرد.
هیل ضمن عذرخواهی از هیات انتخابیه خودش بابت رفتارش اذعان کرد، زمانی که برای کارزار انتخاباتی تلاش می‌کرده، رابطه‌ای «نادرست» با کارمند دفترش داشته اما برقراری رابطه جنسی در دفتر کار را تکذیب کرد.
وی، شوهرش را به دست داشتن در انتشار تصاویر خصوصی‌اش متهم کرد و گفت: «از انتشار تصاویر خصوصی و لحظات شخصی‌ام، به عنوان سلاح علیه من استفاده شد و این کار، تجاوزی وحشتناک به حریم خصوصی من بوده است».
اعلام استعفای هیل در حالی صورت گرفته که او پیشتر نائب رئیس کمیته‌ نظارت و اصلاحات و عضو کمیته امور مسلح مجلس نمایندگان آمریکا بود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين