۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۳۵۲۴۰

شناسایی علائم هشدار دهنده ترافیکی با فناوری تسلا


فناوری رانندگی خودکار شرکت تسلا از این پس قادر به شناسایی و تشخیص علائم هشداردهنده ترافیکی که به طور موقت در خیابان ها قرار می گیرند، نیز هست.
شناسایی علائم هشدار دهنده ترافیکی با فناوری تسلا
به گزارش انگجت، بسیاری از علائم ترافیکی موقت که توسط پلیس در خیابان ها قرار می گیرد توسط سیستم های رانندگی خودکار قابل شناسایی نیستند اما تسلا با به روزکردن فناوری رانندگی خودکار خود تمییز دادن علائم مذکور را ممکن کرده است.
پیش از این فناوری رانندگی خودکار تسلا موفق به شناسایی سایر خودروها در جاده ها شده بود، اما در زمینه شناسایی دیگر موانع و علائم ترافیکی و جاده ای مهم ضعف های جدی داشت.

تسلا این به روزرسانی تازه را بی سروصدا انجام داده و کاربرانی که از فناوری ناوبری در سیستم رانندگی خودکار تولیدات تسلا استفاده می کنند، با این به روزرسانی می توانند جلوی برخورد با موانع ترافیکی موقت را بگیرند و با مشکلی در این زمینه مواجه نشوند.
البته برخی کاربرانی که از خدمات یادشده استفاده کرده‌اند، می گویند سیستم یادشده قادر به شناسایی صددرصدی تمامی علائم ترافیکی موقت نیست و گاهی اوقات در این زمینه ضعف هایی دارد و لذا نمی شود به طور کامل به آن اعتماد کرد، لذا رانندگان باید کماکان هشیاری خود را در این زمینه حفظ کنند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين