۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
کد مطلب : ۳۵۶۸۶

یک تن و 648 کیلو مواد افیونی در هرمزگان کشف شد

یک تن و 648 کیلو مواد افیونی در هرمزگان کشف شد
به گزارش بیان ما ؛سردار عزیزاله ملکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، ۵ طرح ویژه برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را به مدت ۷۲ ساعت در سطح استان اجرا کردند.
 وی افزود: طی ۷۲ ساعت گذشته با اشرافیت اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی ۱۲دستگاه خودرو و ۳ دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر شناسایی و توقیف شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در این مدت، یک تن و ۶۴۸ کیلو انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۵۸۷ کیلو تریاک، ۵۰کیلو حشیش، ۸ کیلو شیشه و ۳کیلوگرم سایر مواد کشف و ۳۶ متهم در این زمینه دستگیر شدند.
ملکی ادامه داد: این میزان مواد مکشوفه با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان‌های حاجی‌آباد، جاسک، میناب، رودان و لنگه کشف شده است.
وی با اشاره به دستگیری ۶۵۲ معتاد طی این مدت، خاطرنشان کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين