۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵
کد مطلب : ۳۶۰۲۷

۱۵ روز تا فسخ قرارداد کالدرون با پرسپولیس

 
باشگاه پرسپولیس زمان کمی دارد تا بتواند رضایت گابریل کالدرون آرژانتینی را برای فسخ نکردن قراردادش جلب کند.
۱۵ روز تا فسخ قرارداد کالدرون با پرسپولیسبدر حالی که بازیکنان پرسپولیس حدود ۱۰ - ۱۲ درصد دریافتی داشته اند و کادرفنی این تیم هم پول کمی دریافت کرده است، کالدرون، سرمربی پرسپولیس به مدیران این تیم اولتیماتوم داد تا هرچه زودتر طلب او و کادرفنی اش پرداخت کنند.
سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها پیش از این بیان کرد: درحال حاضر بیست درصد از قسط اولم را دریافت کرد‌ه‌ام و ماه بعد زمان پرداخت قسط دوم است.  وظیفه من این است که با باشگاه راه بیایم و کاری انجام ندهم که از این تاریخ تا ماه دسامبر (۱۱ آذر ماه) به باشگاه صدمه برسد. من جان و زندگی‌ام را در این راه می‌گذارم. تا آن زمان کار خواهم کرد و تمام تلاشم را به کار می‌گیرم.

البته پیش از آن مهدی محمد نبی اعلام کرد: به زودی مطالبات کالدرون پرداخت خواهد شد و مشکلی وجود ندارد. مطالبات سال گذشته بازیکنان تسویه و درصدد هستیم تا پول امسال بازیکنان را نیز پرداخت کنیم.
از حالا ۱۵ روز تا پایان ماه نوامبر باقی مانده و با توجه به اینکه روز پایانی ماه نیز تعطیل است، باشگاه پرسپولیس ۱۴ روز فرصت دارد تا مطالبات سرمربی را پرداخت کند و اگر این اتفاق رخ ندهد، شاید او قراردادش را فسخ کند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين