۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۶
کد مطلب : ۳۶۱۰۶

رئیس دیوان عالی کشور روز عید خود را چگونه گذراند؟+عکس


به طور معمول افراد روحانی و صاحب منصب در ایام عید نظیر روز میلاد پیامبر گرامی اسلام سعی بر انجام فعالیت‌های دینی و دید و بازدید و شرکت در برخی مراسم مذهبی دارند اما رئیس دیوان عالی کشور روز عید خود را به گونه‌ای دیگر گذارنده است.
رئیس دیوان عالی کشور روز عید خود را چگونه گذراند؟+عکس
موضوع نظارت‌های درون سازمانی یکی از موضوعات مهمی است که در مدیریت‌ کلان و به جهت پیشبرد اهداف عالیه هر سازامانی مورد توجه قرار می‌گیرد.
اهمیت این نظارتهای درون سازمانی در نهادها و دستگاه‌هایی که با حقوق مردم سر و کار دارند مانند دستگاه قضایی کشور چندین برابر بوده و جایگاه ویژه تری دارد.
آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه از ابتدای حضور در دستگاه قضایی بر موضوع نظارتهای درون سازمانی تأکید ویژه‌ای داشته و یکی از افراد و مسؤولانی که در دستگاه قضایی به این حساسیت رئیس قوه قضاییه لبیک گفته است حجت الاسلام سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور بوده است.
تا کنون هیأت های ویژه‌ای از سوی رئیس دیوان عالی کشور به 3 استان کشور رفته و در جریان سفرهای خود به دورترین نقاط استانها سفر کرده و از نزدیک در جریان نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرته اند.
این هیأت های ویژه نقش بسزایی در شناسایی قضات شریف و خدوم و همچنین شناسایی قصورها و تقصیرهای احتمالی داشته‌اند و تلاش کرده‌اند تا درخواست های مردمی را شنیده و به حد توان برای رفع مشکلات گام بردارند.
در تازه ترین سفر استانی هیأت عالی رتبه‌ای از معاونین رئیس دیوان عالی کشور به خراسان جنوبی سفر کرده که رئیس دیوان عالی کشور هم خود را به این هیأت رسانده و مشغول رسیدگی به امورات هموطنان شده‌اند.

 
حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: روز میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) همان بزرگواری که خداوند دلیل رسالتش را رحمت بر عالمین میخواند (وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِینَ) بر همگان مبارک باد.
خوشا بحال آنان که با مردم با رحمت برخورد میکنند و خیرشان همواره برقرار است. در بازرسی از سیستم قضایی استان خراسان جنوبی قریب به پانصد نامه تحویل این حقیر شد که  تصمیم بر آن شد در روز عید به جای هر کار دیگری از ساعت پنج صبح نامه ها خوانده و پاسخ داده شود.

 
از اینکه همکارانی دارم که اهل خیر هستند و به درستی خود را بدهکار مردم میدانند خوشحال و شاکر می باشم.
و به این ترتیب مشخص شد که رئیس دیوان عالی کشور به همراه همکارانش روز عید میلاد پیامبر را به خواندن نامه‌های درخواست هموطنان گذرانده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين