۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۳۶۳۳۵

واکنش فدراسیون فوتبال به برکناری ویلموتس

 
یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به بحث برکناری سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.
واکنش فدراسیون فوتبال به برکناری ویلموتسهیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ۲ روز پیش درباره بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و شکست این تیم در ۲ دیدار اخیر مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل بحرین و عراق، تشکیل جلسه داد.
طبق آنچه به عنوان خروجی جلسه روی سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار گرفته است اعلام شد؛ "اعضا از نتایج و روند فنی تیم ملی در دو بازی اخیر ابراز نارضایتی کرده و بر ضرورت تغییر روند این تیم جهت حضور موفق در بازی های آتی تصریح کردند."
هیئت رئیسه فدراسیون تاکید کردند با توجه به برگزاری سه مسابقه آتی تیم ملی در دور برگشت در تهران، فرصت مناسبی برای تیم ملی وجود خواهد داشت تا با برنامه ریزی دقیق و آنالیز لازم و استفاده از نظرات ارزشمند و دلسوزانه کارشناسان و پیشکسوتان ارجمند و با حمایت هواداران تیم ملی حداکثر امتیازات کسب شود.
البته در دو روز اخیر شایعاتی درباره تلاش فدراسیون فوتبال برای برکناری مارک ویلموتس  مطرح شد و حتی این شایعه به گوش رسید که مهدی تاج قصد دارد با پرداخت مبلغ یک میلیون دلار این قرارداد را فسخ کند.
در همین زمینه با عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون گفت و گو کردیم که او اظهار داشت: من هم این شایعات را از رسانه ها شنیده ام و باید بگویم هیچگونه بحثی درباره برکناری ویلموتس در جلسه هیئت رئیسه مطرح نشد. خروجی جلسه مان همان بحثی است که در سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار گرفت و پس از آن هم امیر مهدی علوی به عنوان سخنگوی فدراسیون در گفت و گو با یکی از برنامه های تلویزیونی مطرح کرد. نمی دانم شایعه برکناری ویلموتس از کجا می آید و من چنین موضوعی را بین مدیران فدراسیون فوتبال نشنیده ام.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين