۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب : ۳۶۵۱۰

استیلى: از عملکرد بازیکنانم مقابل قطر رضایت دارم/ سانچز: خوشحالیم که با یک تیم قدرتمند بازى کردیم

استیلى: از عملکرد بازیکنانم مقابل قطر رضایت دارم/ سانچز: خوشحالیم که با یک تیم قدرتمند بازى کردیم
به گزارش بیان ما؛ حمید استیلى اظهار داشت: ما ٣ مسابقه تدارکاتى بسیار مفید برگزار کردیم که از هر نظر به ما کمک کرد. در دقایق ابتدایى بازى امروز غافلگیر شدیم و بچه‌ها با تمرکز کافى در جریان مسابقه قرار نگرفتند، به همین دلیل با دو گل از حریف عقب افتادیم، اما در ادامه بازى خیلى زود یکى از گل های خورده را جبران کردیم و بار‌ها صاحب موقعیت شدیم. تا دقایق پایانى نسبت به حریف برترى کامل داشتیم و بازى را در اختیار گرفتیم.

سرمربى تیم امید اضافه کرد: همانطور که سانچز سرمربى تیم قطر هم در مصاحبه بعد از بازى اعلام کرد تیم ما سازماندهى مناسبى داشت، به خوبى توپ را از حریف مى گرفتیم و با دوندگى مناسب در زمین آن‌ها، مالکیت را در اختیار داشتیم. البته در دقایق پایانى قائدى از دروازه بان هم عبور کرد و مقابل دروازه خالى قرار داشت، اما داور علی رغم اخراج سنگربان حریف معتقد به پنالتى نبود و خطا را بیرون از محوطه جریمه اعلام کرد. به طور کلى داور قطرى طبیعتا با تیم میزبان مهربان‌تر بود. به هر صورت علی رغم اشتباهات چند دقیقه اول از عملکرد بچه‌ها در برابر تیم قدرتمند قطر راضىی بودم. حریف ما تیم بسیار خوبى بود که حتما یکى از قدرت هاى مسابقات انتخابى محسوب مى شود و چندین بازیکن خارجى در اختیار دارد که با ملیت قطرى بازى مى کنند و از این نظر یک تیم بین المللى است. به هر صورت بازى تدارکاتى فرصت مرور برنامه‌ها و آزمایش برنامه هاى تاکتیکى است. ما در ٣ بازى با سه آرایش و سیستم متفاوت بازى کردیم تا استراتژى درست و مناسب را انتخاب کنیم.
استیلى در پایان گفت: ما در این اردو به خواسته هاى خودمان رسیدیم و نقاط ضعف و قوت را به خوبى شناسایى کردیم. بازیکنان را در پست هاى مختلف مورد آزمایش قرار دادیم. حتى امشب به دلیل غیبت و مصدومیت بعضى از نفرات از امیر روستایى و حتى حسین زاده براى اولین بار در پست دفاع راست استفاده کردیم که عملکرد بسیار خوبى داشتند. مسئله بعدى براى ما بالا بردن توان جسمى بازیکنان است که باید در فرصت کوتاه باقیمانده روى این موضوع کار کنیم و با آمادگى کامل وارد مسابقات شویم.
استیلى: از عملکرد بازیکنان مقابل قطر رضایت دارم
سانچز: تیم ایران سازمان یافته و قدرتمند بود
فلیکس سانچز در پایان مسابقه امشب برابر تیم امید ایران گفت:ما به دنبال انجام یک بازى قوى در سطح مناسب برابر حریفى قدرتمند بودیم و همانطور که انتظار داشتیم ایران چنین شرایطى داشت. آن‌ها با قدرت و سازمان یافته بازى مى کردند و در دقایقى از بازى فشار زیادى به ما وارد کردند. باید بگویم از انجام این بازى رضایت کامل داشتیم و به اهداف خودمان رسیدیم.
سرمربى قطر در پایان گفت: تیم ایران در گروه ما حضور ندارد و به همین دلیل از هر نظر حریف بسیار خوب و شایسته اى براى این بازى بود. هدف ما شناسایى عملکرد نفرات در یک بازى درگیرانه و محکم بود که به آن رسیدیم.
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين