۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب : ۳۶۹۷۱

ناراحتی فعال اپوزیسیون از اتحاد و عشق اقشار مختلف به رهبر انقلاب

 
سردبیر روزنامه کیهان لندن و یکی از فعالان اپوزیسیون با انتشار پستی در توئیتر، از اتحاد و وفاداری اقشار مختلف به رهبر انقلاب ابراز ناراحتی کرد.
ناراحتی فعال اپوزیسیون از اتحاد و عشق اقشار مختلف به رهبر انقلاب یک  فعال اپوزیسیون و سردبیر روزنامه کیهان لندن  با انتشار پستی در توئیتر از وفاداری اقشار مختلف به انقلاب و رهبری ابراز ناراحتی کرده است.
او در حساب شخصی‌اش در توئیتر نوشت:
« این زن وسطی را شاید بفهمم که به ولایت زنده باشد و برایش برزمد! چه بسا بتوان پای صحبتش نشست وپرسید که چرا اینطور فکرمی‌کند.
اما این دوتای دیگر چه چیزشان به ولایت فقیه زنده‌ست؟! سودشان از ج ا چیست؟! آیا واقعا انتخابشان‌ است؟!»
الهه بقراط
اغتشاشات اخیر در ایران، پروژه‌ای هماهنگ و از پیش تعیین شده از سوی عده‌ای همیشه مخالف و دشمن نظام جمهوری اسلامی بود که  برای براندازی نظام برنامه‌ریزی شده بود که با درایت و تدبیر مردم هوشیار و همیشه در صحنه، به شکست انجامید. گرچه این پروژه خبیثانه به برخی زیرساخت‌های کشور آسیب زد و خسارات بسیاری به بار آورد اما با اقدام به موقع، مدیریت و کنترل شد. 
مردم با شناسایی به جای جبهه دشمن و راه‌اندازی راهپیمایی در شهرهای مختلف کشور، حماسه‌ای دیگر آفریدند و به دشمن به صراحت و آشکارا نشان  دادند که با وجود تمام اعتراضات به حقی که دارند باز هم اجازه نخواهند داد هیچ چیز اتحادشان را تهدید کند. پیر و جوان، زن و مرد از هر قشر و طبقه و با هر دیدگاهی، به عشق رهبر و میهن‌شان، به صحنه آمدند تا به تمام آنهایی که تاب دیدن وحدت و امنیت ایران اسلامی را ندارند، بگویند برای حفظ آرمان‌ها و نظامشان با هیچ کسی شوخی ندارند. این امر به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد، همان‌ها که همواره در توطئه‌هایشان ناکام مانده‌اند. 
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين