۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸
کد مطلب : ۳۷۱۵۳

شهروندان تهرانی تخلیه بار توسط کامیون‌ها را گزارش دهند

 
سردار مهماندار گفت: شهروندان در صورت مشاهده کامیون در حال تردد در شهر و یا در حال تخلیه و بارگیری را به اطلاع پلیس برسانند.
شهروندان تهرانی تخلیه بار توسط کامیون‌ها را گزارش دهند سردار محمدرضا مهماندار اظهار کرد: با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا امشب هم مانند دو شب گذشته ورود و تردد کامیون‌ها در محدوده شهر تهران ممنوع است.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر شهروندان کامیونی در حال تردد در شهر و یا در حال تخلیه و بارگیری را در پایتخت مشاهده کردند، چگونه تخلف را به اطلاع پلیس برسانند، گفت: شهروندان می‌توانند موارد تخلف را به مرکز فوریت‌های پلیس (۱۱۰) اعلام کنند.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح زوج و فرد از درب منزل که به منظور کاهش آلودگی هوای پایتخت روز گذشته برگزار شده بود از ساعت ۱۸ روز گذشته به پایان رسیده است و تمامی خودرو‌ها می‌توانند در شهر تردد کنند.

وی افزود: البته این را هم یادآوری می‌کنم که تردد در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا، کما فی السابق، بدون تغییر اجرا میگردد.
سردار مهماندار گفت: امیدواریم از فردا در پایتخت شاهد هوای پاک باشیم تا بتوانیم از فردا شب اجازه تردد به کامیون‌ها در پایتخت را بدهیم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين