۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : ۳۷۲۶۹

توضیحات آموزش و پرورش در خصوص ضرب و شتم دانش‌آموز زنجانی

توضیحات آموزش و پرورش در خصوص ضرب و شتم دانش‌آموز زنجانی
به گزارش بیان ما؛ از زنجان، طی روز گذشته در فضاهای مجازی خبری با موضوع ضرب و شتم دانش‌آموز زنجانی توسط مربی ورزش منتشر شد که حاکی از شکایت خانواده‌ دانش‌آموز از این معلم در کلانتری داشت.
مسؤولان آموزش و پرورش در پی پیگیری خبرنگار فارس چندان علاقه‌ای به پاسخگویی در این زمینه نداشته و سعی در انداختن توپ به زمین مسؤول دیگری داشته و در این زمینه توضیحات ناقص و ضد و نقیض ارائه می‌کردند.
در این راستا معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس حاضر به ارائه توضیحات نشد و اظهار کرد: موضوع را از روابط عمومی بپرسید، وی در جریان است.
آموزش و پرورش موضوع را با جدیت پیگیری می‌کند
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: موضوع از طریق مجاری رسمی و قانونی در دست پیگیری است.
رهبر طوماری با بیان اینکه آموزش و پرورش به محض اطلاع از موضوع پیگیری‌های لازم را انجام داده است، بیان کرد: با این حال شکایت خارج از آموزش و پرورش حق قانونی اولیای دانش‌آموزان است.
وی گفت: آموزش و پرورش موضوع را با جدیت پیگیری می‌کند و پس از پایان بررسی‌ها موضوع را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
رئیس اداره حراست اداره کل آموزش  پرورش استان زنجان نیز در این زمینه حاضر به پاسخگویی نشد و گفت: جزئیات داخل منطقه بوده و کم و کیف ماجرا را از مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان بپرسید.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان در این زمینه با بیان اینکه ۲۷ آبان‌ماه سال‌جاری و حدود دو هفته پیش گزارش شد که در زنگ ورزش هنگام هدایت دانش‌آموزان به بیرون بین معلم ورزش و دانش‌آموز برخوردی رخ می‌دهد، گفت: عوامل و مدیریت و والدین به اداره مراجعه کردند.
حمید حاتمی با بیان اینکه پس از مراجعه، اولیا دیگر پیگیر مراجعه نشده‌اند، عنوان کرد: دیروز بار دیگر این موضوع رسانه‌ای و باز نشر شد که دستور پیگیری مجدد صادر شد.
وی خاطر نشان کرد: واحد رسیدگی به شکایات اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان دستور رسیدگی داده بود و به محض اطلاع از موضوع دستور رسیدگی صادر شده است.
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين