۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۳۷۲۸۸

گل‌محمدی: از اعتماد فدراسیون ممنونم/ بازی بزرگی با استقلال داریم

گل‌محمدی: از اعتماد فدراسیون ممنونم/ بازی بزرگی با استقلال داریم
به گزارش بیان ما؛ در حالی که قرار است امروز مراسم برترین‌های آسیا در هنگ‌کنگ برگزار شود، قرار است بهترین مربی سال آسیا هم در این مراسم معرفی گردد. نکته جالب اینجاست که رای فدراسیون فوتبال کشورمان برای انتخاب بهترین مربی سال آسیا یحیی گل‌محمدی بوده است.
یحیی گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص معرفی‌اش از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان بهترین مربی سال آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز جا دارد که از مسئولان محترم فدراسیون فوتبال و شخص آقای مهدی تاج تشکر کنم که رای خود را به نام من نوشتند. از اعتماد آنها ممنون هستم و امیدوارم که فوتبال کشورمان همواره موفق باشد.
وی افزود: در این راه و در موفقیت‌هایی که به دست آمده، همه اعضای باشگاه شهر خودرو از بازیکنان گرفته تا کادر پزشکی، کادر تدارکات، کادر فنی و مسئولان باشگاه به ویژه آقای فرهاد حمیداوی در این موفقیت‌ها سهیم هستند. امیدوارم فوتبال ایران روز به روز با پیشرفت بیشتری همراه باشد.
گل‌محمدی تصریح کرد: امیدوارم در این مراسم کشورمان هم یک یا چند نماینده داشته باشد که صاحب جایزه بهترین در آسیا بشود. امیدوارم که چنین اتفاقی رخ بدهد.
سرمربی شهر خودرو در باره بازی حساس این هفته تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ما بازی بزرگی با استقلال داریم، اما در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت در خصوص این بازی نیست و نمی‌خواهم فعلا در باره این بازی بیشتر صحبت کنم. به احترام اصحاب رسانه و خبرنگاران، صحبت‌هایم را در خصوص این بازی در نشست خبری که قبل از بازی با استقلال برگزار می‌شود مطرح می‌کنم. البته تا همین جا هم نتایج خوبی گرفته‌ایم و امیدوارم در ادامه بتوانیم روند موفقیت‌هایمان را ادامه دهیم.
انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين