۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۳۷۳۱۴

4 نفر از عاملان اصلی شهادت سرگرد «ایرج جواهری» دستگیر شدند


فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری چهار تن از عاملان شهادت سرگرد «ایرج جواهری» خبر داد.
4  نفر از عاملان اصلی شهادت سرگرد «ایرج جواهری» دستگیر شدند
 سردار علی‌اکبر جاویدان صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اغتشاشات صورت گرفته در روز 25 آبان‌ماه در شهر کرمانشاه، سرگرد «ایرج جواهری» یکی از ماموران کلانتری الهیه در درگیری با اشرار و آشوب‌طلبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی افزود: از آن تاریخ کارهای اطلاعاتی برای دستگیری عاملان شهادت این افسر وظیفه‌شناس با جدیت از سوی پلیس کرمانشاه دنبال شد تا اینکه ماموران توانستند چهار تن را که در شهادت شهید جواهری نقش اصلی را داشتند، شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: ماموران پس از شناسایی این افراد پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی مشترک سه تن از این افراد را در شهر کرمانشاه و یک نفر دیگر را نیز در یکی از استان‌های مرکزی کشور دستگیر کردند.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه‌های این افراد که همگی از اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند، تعدادی سلاح سرد که از آن‌ها در به شهادت رساندن سرگرد جواهری استفاده کرده بودند، کشف شد.
جاویدان تصریح کرد: این افراد در بازجویی‌ها به درگیری با شهید جواهری که منجر به شهادت وی شد، اعتراف کرده‌اند.
رئیس پلیس استان کرمانشاه با بیان اینکه این افراد در اختیار پلیس قرار دارند، گفت: بازجویی‌های تکمیلی از این افراد توسط ماموران ادامه دارد.
وی با تاکید بر اینکه جایی برای افراد مجرم و خلافکار در کرمانشاه وجود ندارد، گفت: پلیس قاطعانه با هرگونه ناامنی برخورد و پاسخ دندان‌شکنی به افراد آشوب‌طلب می‌دهد.
جاویدان با بیان اینکه برخی‌ها با سوء‌استفاده از مطالبه‌گری عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه‌ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد کرد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين