۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶
کد مطلب : ۳۷۳۷۱

نعمتی: معلولین الهام بخش جامعه هستند/ برای کسب سهمیه المپیک ناامید نیستیم

نعمتی: معلولین الهام بخش جامعه هستند/ برای کسب سهمیه المپیک ناامید نیستیم
به گزارش بیان ما؛ به نقل از گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان زهرا نعمتی گفت: امیدوارم اینگونه دیدارها ادامه دار باشد و ورزشکاران معلول ما بتوانند خواسته های خود را مستقیم به وزیر ورزش بگویند. 
ورزشکار پارالمپیکی کشورمان ادامه داد: قطعا این دیدارها برای حل مشکلات تاثیرگذار است چرا که وزیر ورزش نگاه خاصی به ورزش معلولین دارند و قول هایی داده شد که در آینده از طریق تشکیل کمیته هایی برای افراد دارای معلولیت تصمیم های مهم تر و بهتری گرفته شود. 
وی افزود: من هیچوقت در تمام ادوار ورزشم به کسی قول مدال ندادم اما همیشه قول دادم بیشترین تلاشم را بکنم چرا که همه ما بهترین روزهای عمر، انرژی و وقتمان را برای ورزش میگذاریم تا بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم. سهمیه پارالمپیک را گرفته ام و برای المپیک هم بسیار امیدوارم که سهمیه تیمی را در تیر و کمان با هم تیمی هایم سال آینده در مسابقات جهانی آلمان بگیریم. 
نعمتی در پایان به مناسبت روز جهانی معلولین گفت: هرگز تسلیم معلولیت نشوید. من اسمش را معلولیت نمیگذارم چون شما دارای ویژگی های خاص هستید و من خوشحالم افراد دارای ویژگی های خاص در کشور ما با ورزش امیدبخش و الهام بخش جامعه هستند. در واقع ورزش بهترین راه شکست معلولیت همین ورزش است.
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين