۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۸
کد مطلب : ۳۷۶۱۷

آخرین اخبار از حادثه آتش سوزی تالار عروسی سقز+اعلام اسامی کشته شدگان

 
شهردار سقز علت حادثه آتش سوزی شب گذشته در تالار عروسی این شهر را تشریح کرد.
اعلام اسامی کشته شدگان حادثه سقز،شب جمعه و به دنبال انفجار کپسول گاز مایع ۱۱ نفر در یک تالار عروسی جان خود را از دست دادند.
چیا صالحی بابامیری شهردار سقز در این خصوص اظهار داشت: حادثه در تالار مانگه شو در شهر سقز روی داد و در اولین تماس نیرو‌های پلیس و افراد یکی از اکیپ‌های آتش نشانی که نزدیک محل حادثه بود به آنجا اعزام شد.
او ادامه داد: در مدت زمان کمتر از دو دقیقه نخستین اکیپ آتش نشانی سقز در محل حضور پیدا کرد و در ادامه نیز اکیپ‌های دیگری آتش نشانی به محل حادثه نیز اعزام شدند.
صالحی بابامیری بیان کرد: ازدحام شدید جمعیت و همچنین حضور ماشین‌های مختلف باعث شد تا روند امداد رسانی با مشکل مواجه شود و به همین دلیل تلاش‌ های جدی  و امداد رسانی صورت گرفت.
آخرین اخبار از حادثه آتش سوزی تالار عروسی سقز+اعلام اسامی کشته شدگان
شهردار سقز با اشاره به دلیل اصلی وقوع این حادثه، گفت: انفجار کپسول گاز مایع باعث ترس افراد شده و  تمامی حاضران در تالار نیز به سمت درب خروجی هجوم آوردند.
او افزود: کسی به دلیل آتش سوزی کشته نشد و این هجوم افراد به دلیل ترس از آتش سوزی بیشتر، باعث شد تا افراد زیر دست و پا مانده و  در نهایت ۱۱ نفر کشته و بیش از ۴۰ نفر زخمی شدند.
آخرین اخبار از حادثه آتش سوزی تالار عروسی سقز+اعلام اسامی کشته شدگان
صالحی بابامیری یادآور شد: یکی از انتظارات ما در این گونه حوادث رعایت مسائل ایمنی و همچنین حفظ آرامش برای مدیریت مسئله است.
او وقوع این حادثه را به مردم شهرستان سقز تسلیت گفت و اظهار داشت: تمامی نیرو‌های امدادی و آتش نشانی سقز تمامی تلاش خود را برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان انجام دادند.
آخرین اخبار از حادثه آتش سوزی تالار عروسی سقز+اعلام اسامی کشته شدگان
در جریان این حادثه بیش از ۴۰ نفر نیز زخمی شدند که اسامی افراد کشته شده به شرح زیر است:
۱- مونا حسن پور ۳ ساله
۲- منیژه رحمانی ۴۵ ساله
۳- ماهان بهرامی ۵ ساله
۴- آرشام رسولی ۴ ساله
۵- شریف رضایی ۷۰ ساله
۶- سوژین قادرزاده ۵ ساله
۷- هژین ۴سالە
۸- سعادت علیزاده
۹- عایشه محمودی
۱۰- هاجر پسندی
در حال حاضر یکی از جسد‌ها نیز همچنان مجهول الهویه است.
مالک تالار عروسی سقز بازداشت شد
بهمن مرادنیا استاندار کردستان گفت : مالک تالار شب گذشته بلافاصله بعد از وقوع حادثه به دستور دادستان بازداشت شده و امروز هم یک کارگروه برای پیگیری‌ و نظارت بر وضعیت ایمنی واحدهای فعال در این حوزه در سطح استان تشکیل شده است.
او تصریح کرد: در حال حاضر ۵ نفر از مصدومین حادثه شب گذشته، در بیمارستان بستری هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين