۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱
کد مطلب : ۳۷۷۱۵

صادقیان: دنیزلی درخواست جدایی از تراکتور را داده بود/ شیخ لاری در مسائل فنی از مسعود شجاعی کمک خواهد گرفت

 
مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره شرایط این باشگاه توضیحاتی داد.

به گزارش سایت باشگاه تراکتور، غلامرضا صادقیان در خصوص جدایی دنیزلی، اظهار کرد: آقای دنیزلی به دلیل برخی از مشکلات شخصی بار‌ها در اواسط فصل به ترکیه سفر کرد و پیش از این نیز درخواست جدایی از تراکتور را داده بود، اما باتوجه به تغییرات متعدد سال گذشته، مالک باشگاه و اعضای هیأت مدیره با ایجاد تغییرات در فصل جاری مخالف بود و به همین دلیل برای تداوم همکاری تأکید داشتیم تا اینکه در جلسه روز گذشته با دنیزلی، او به صورت قاطع خواستار قطع همکاری و سفر به ترکیه شد.
صادقیان با اشاره به فشردگی مسابقات لیگ برتر، توضیح داد: باتوجه به اینکه هر چهار روز یک بازی انجام خواهیم داد و از طرفی تغییرات صد درصدی در کادرفنی در فاصله‌ی کوتاه جواب نمی‌دهد، با تصمیم مالک باشگاه، مسئولیت فنی تیم به شیخ لاری که طی شش ماه گذشته همراه تیم بود، سپرده شده است. شیخ لاری در مسائل فنی از مسعود شجاعی کاپیتان تیم هم کمک خواهد گرفت.
وی ادامه داد: به دنبال بهبود شرایط تیم از نظر روحی و روانی و ایجاد وحدت در باشگاه برای ارایه بازی ایده آل و تماشاگر پسند هستیم.
صادقیان در خصوص تغییرات متعدد دنیزلی در ترکیب تیمش، گفت: ما به هرم مدیریتی اعتقاد داریم و از این رو چندین بار به دنیزلی اعلام کرده بودیم که برای جذب کمک مربی آمادگی داریم، اما ایشان نپذیرفت و به باشگاه گفت که در صورت نیاز اعلام می‌کند که هیچگاه اینگونه نشد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين