۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۳۷۹۶۸

فتح الله‌زاده: برای مدیرعاملی استقلال با من صحبت شده است/ با موتور گازی به استقلال نیامدم/ زرینچه باید حرف‌هایش را در دادگاه ثابت کند

 
مدیرعامل پیشین استقلال گفت: وزارت ورزش برای مدیرعاملی استقلال با من صحبت کرده است.
علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره شایعاتی که مبنی بر انتخاب او به عنوان مدیرعامل استقلال مطرح شده اظهار داشت: روز گذشته وزارت ورزش برای مدیرعاملی استقلال  با من صحبت کرد، اما هنوز چیزی قطعی نیست. اگر بتوانم کمکی کنم و برای استقلال کاری انجام بدهم به باشگاه بر می‌گردم، زیرا هر چه دارم از استقلال و هوادارانش است. بار دیگر تمام زندگی ام را برای هوادار و باشگاه می‌گذارم.
فتح الله زاده درباره صحبت‌های روز گذشته زرینچه مبنی بر این که گفته بود فتح الله زاده با یک موتور گازی به استقلال آمده بود  و  حالا ببینید او چه دارد گفت: من هیچ وقت با موتور گازی به استقلال نیامدم. همه می‌دانند روزی که من به باشگاه آمدم، ۲ خودرو داشتم که یکی از آن‌ها پژو ۴۰۵ بود که تازه به بازار عرضه شده بود. همه این را می‌دانند و عکس‌های آن هم موجود است. البته من نباید به چنین آدمی جواب بدهم، زیرا نهادی به نام قوه قضاییه وجود دارد که در آن تشخیص می‌دهند چه کسی راست می‌گوید و چه کسی دروغ.
فتح الله زاده افزود: اگر زرینچه حرف هایش را در دادگاه ثابت کرد آبروی من می‌رود، اما اگر این طور نشد، مشخص می‌شود که چه کسانی آرامش را از استقلال دور می‌کنند تا بتوانند در باشگاه به قدرت برسند. وکیل من این قضیه را پیگیری می‌کند و مشخص خواهد شد که حق با چه کسی است.  
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين