۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب : ۳۸۰۲۲

فیلم کامل سخنرانی رئیس‌جمهور و دانشجویان در ویژه‌برنامه روز دانشجو را منتشر کنید


بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ضمن اعتراض نسبت به عدم دعوت از رسانه‌ها جهت پوشش خبری ویژه‌برنامه روز دانشجو با حضور رئیس جمهور، خواستار انتشارا فایل کامل صوتی و تصویری این مراسم در رسانه‌ها شد.
فیلم کامل سخنرانی رئیس‌جمهور و دانشجویان در ویژه‌برنامه روز دانشجو را منتشر کنید
 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی نامه‌ای ضمن اعتراض نسبت به عدم دعوت از رسانه‌های خبری جهت پوشش خبری ویژه‌برنامه روز دانشجو با حضور رئیس  جمهور، خواستار انتشار کامل فایل صوتی و تصویری این دیدار در رسانه‌ها شد.
در این نامه خطاب به روحانی آمده است: 
« حجت‌الاسلام حسن روحانی 
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
ضمن تشکر از حضور در دانشگاه فرهنگیان به مناسبت 16 آذر، در جمع دانشجومعلمان، ضمن اعتراض نسبت به فضای بسته رسانه‌ای ایجاد شده در دانشگاه و عدم دعوت از رسانه‌های خبری جهت پوشش خبری این برنامه، متأسفانه بعد از گذشت دو روز از آن دیدار، تا کنون فیلم و یا صوتی به‌غیر از بریده‌های گزینشی از صحبت‌های جنابعالی، خبر دیگری به صورت رسمی انتشار داده نشده است.
 با عنایت به تاکید و ادعای جنابعالی و دولتتان مبنی بر مقابله با سانسور صدای مخالف و ایجاد فضای باز خبری و رسانه‌ای و صحبت‌هایی که در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان داشته‌اید، بسیج دانشجویی خواستار انتشار کامل فایل صوتی و تصویری این دیدار در رسانه های ملی می باشد، در غیر این صورت، نسبت به این بی احترامی صورت گرفته و ادعای کذب، باید از همه دانشجویان عذرخواهی به عمل آوردید.
با سپاس
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان»
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين