۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب : ۳۸۲۶۲

محصولات سایپا کمترین میزان دی اکسید کربن را تولید می‌کنند


سازمان بازرسی کیفیت اعلام کرد که محصولات سایپا کمترین میزان گاز دی‌اکسیدکربن را در میان خودروهای ساخت داخل تولید و منتشر می‌کنند و کمترین میزان آلایندگی هوا را در این بخش دارند.
محصولات سایپا کمترین میزان دی اکسید کربن را تولید می‌کنند
اخبار شرکتها: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( ISQI ) در آخرین گزارش خود در زمینه سطح آلایندگی خودروهای ساخت داخل، سایپا را پاک‌ترین خودروساز در این حوزه معرفی و محصولات آن را برخوردار از کمترین میزان انتشار گاز دی‌اکسیدکربن ( CO2 ) معرفی کرد.
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصولات سایپا به‌ طور متوسط ۳, ۱۵۶ گرم بر کیلومتر در سال گاز دی‌اکسیدکربن ( CO2 ) منتشر می‌کنند که در نوع خود یک موفقیت زیست‌محیطی به‌ شمار می‌رود.
با توجه به تیراژ بالای تولید محصول در سایپا، حفظ و ارتقای سطح کیفی و استانداردی این خودروها و انطباق محصولات با استانداردهای زیست‌محیطی از ‌جمله مهم‌ترین برنامه‌های مدیریتی سایپا محسوب می‌شود.
گقتنی است در گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، پس از سایپا، شرکت‌های سایپاسیتروئن و بن‌رو در جایگاه‌های دوم و سوم کمترین میزان آلایندگی قرار گرفته‌اند که آنها نیز از شرکت های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين