۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب : ۳۸۲۸۴

آغاز ثبت‌نام ۶ استان در طرح اقدام ملی مسکن / پایان مرحله اول طرح اقدام ملی تا ۷ روز دیگر

 
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت‌نام ۶ استان دیگر از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز و تا ۲۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت.
کباری / آغاز ثبت‌نام 6 استان در طرح اقدام ملی مسکن / مرحله اول طرح اقدام ملی 30 آذر به اتمام می‌رسدمحمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فردا ۱۰ صبح ۲۳ آذر ماه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن ۶ استان دیگر از جمله اصفهان، زنجان، هرمزگان، لرستان، گیلان و مازندران آغاز می‌شود گفت: ثبت‌نام این ۶ استان تا ۳ روز  دیگر ادامه خواهد داشت، ولی هر زمان که ظرفیت ثبت‌نام تکمیل شود ثبت‌نام  به اتمام می‌رسد.

او افزود: تجربه روز‌های گذشته نشان داده که ثبت‌نام ظرف چند ساعت انجام و ظرفیت‌ها تکمیل می‌شود.

محمودزاده با اشاره به اینکه مجموعه استان‌هایی که در مرحله اول ثبت نامشان انجام می‌شود تا پایان آذرماه به اتمام می‌رسد و ثبت‌نام مرحله دوم هم با ظرفیت‌سازی جدید آغاز می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۴ شهر در آیین‌نامه قانون طرح اقدام ملی مسکن مطرح شده است گفت: متقاضیان این طرح باید از اول سال ۸۴ فاقد مالکیت باشند گفت: متقاضیان از ابتدای انقلاب نباید از هیچ امکانات دولتی از جمله زمین، خانه، ملک و تسهیلات یارانه‌ای استفاده کرده باشند و متقاضیان باید متأهل و سابقه سکونت ۵ سال در شهر مورد نظر خود را داشته باشند.
او افزود: متأسفانه بسیاری از متقاضیان بدون توجه به شرایط ثبت‌نام می‌کنند که بلافاصله بعد از  بررسی‌ها در صورتی که فاقد شرایط لازم باشند حذف می‌شوند.

محمودزاده توضیح داد: متأسفانه متقاضیانی که فاقد شرایط هستند اقدام به ثبت‌نام می‌کنند و همین موضوع علاوه بر آنکه باعث می‌شود افراد واجد شرایط ثبت نام نکنند بلکه باعث می‌شود فرجه زمانی از سیستم‌های دولتی هدر برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: تاکنون ۸۷ هزار نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند و با توجه به آنکه ثبت‌نام  ۶ استان دیگر از فردا آغاز می‌شود پیش بینی می‌شود تعداد ثبت‌نام کنندگان به ۱۲۰ هزار نفر برسد.

او افزود: تا پایان آذر ماه ثبت‌نام همه استان‌ها به اتمام می‌رسد و مرحله اول ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن به پایان می‌رسد.

محمودزاده تصریح کرد: هفته گذشته ثبت‌نام طرح اقدام ملی در استان‌های سمنان، ایلام، جنوب سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ آذرماه ادامه داشت.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين