۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۴۰۶۹۱

مقام سوری: مردانی چون سردار سلیمانی جلوی طرح خاورمیانه جدید را گرفتند

مقام سوری: مردانی چون سردار سلیمانی جلوی طرح خاورمیانه جدید را گرفتند

به گزارش بیان ما؛ سرتیپ «حسن حسن» مدیر اداره سیاسی ارتش سوریه در گفت‌وگویی با وبگاه «العهد» لبنان اعلام کرد، خون پاک فرماندهان مقاومت «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی المهندس» با تروریسم و طاغوت جهانی آمریکایی و صهیونیستی مبارزه کردند و این بدان معناست که اراده مقاومت از ناوگان‌ها و قدرت تحریبی تروریسم جهانی ترسی ندارد.
حسن ادامه داد، دشمنان امت اسلام از ابتدا تلاش کردند با انتشار گسترده تروریسم در منطقه در راستای تجزیه آن اقدام کنند تا دو نظریه و پروژه راهبردی خود از دهه هشتاد یعنی «خاورمیانه جدید و آشوب خلاقانه» را اجرایی کنند اما وجود شیوه و فرهنگ مقاومت و مردانی آماده فداکاری باعث شد جلوی اجرایی شدن این پروژه گرفته شود.
وی سپس گفت، کسانی که گمان می‌کنند شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و مانند آنها می‌تواند حقیقت و خواست فرزندان مقاومت برای ریشه‌کن کردن تروریسم را تغییر دهد در توهم است و محور مقاومت امروز قدرتمندتر و باثبات‌تر برای تکمیل پیروزی است.
حسن حسن در ادامه تأکید کرد، امروز همه کشورها در محور مقاومت توانایی مقابله با تروریسم و ریشه‌کن کردن را دارند و این منطقه برای فرزندان آن خواهد بود.
هفته جاری همزمان با برگزاری تجمعات ضد آمریکایی در شهرهای مختلف سوریه، وزارت دفاع این کشور نیز در یک اقدام بی سابقه از برگزاری مراسم یادبود سردار شهید قاسم سلیمانی در دمشق خبر داد.
 این مراسم در ساختمان «الاسد» و با حضور مسئولان رسمی سوریه امروز برگزار شد و برای اولین بار است که مراسم یادبود یک شخصیت نظامی غیر سوری در این کشور برگزار می‌شود (جزئیات بیشتر).
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين