دیدار مشاور ویژه وزیر کار با استاندار و اعضای ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان

26 دی 1398 ساعت 15:21به گزارش بیان ما؛ کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در امور کمک رسانی به سیل زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان که در چابهار مستقر است، اعلام کرد: به همراه اعضا شورای هماهنگی مدیران استانی زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای کمک رسانی و خدمات رسانی هرچه بهتر با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد.
یاوری در این جلسه گفت : وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به تمامی زیر مجموعه های وزارتخانه دستور موکد مبنی بر بسیج تمام امکانات وزارتخانه برای کمک رسانی فوری و دقیق و عادلانه به سیل زدگان را صادر و تمام زیر مجموعه های وزارتخانه در استان سیستان و بلوچستان در آماده باش کامل خدمت رسانی با هماهنگی مدیریت ستاد بحران استان به سیل زدگان قرار دارند.
استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی حضور مسولانه مدیران کشوری در جمع هم وطنان سیل زده را دلگرم کننده دانست .
در انتها مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی علاوه بر حضور مدیران و مسولان وزارتخانه در استان به خدمات رسانی با فوریت و سرعت و دقت و عادلانه در بین هم وطنان سیل زده تاکید دارد.
وی افزود : جامعه مخاطب و هدف وزارتخانه تمامی اقشار آسیب دیده از سیل هستند، اما معلولان ، توان خواهان ، مددجویان ، بازنشستگان و کارگران و سایر جامعه هدف و مخاطب وزارتخانه باید در اولویت قرار گیرند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 40927

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/40927/دیدار-مشاور-ویژه-وزیر-کار-استاندار-اعضای-ستاد-بحران-استان-سیستان-بلوچستان

بيان ما
  http://www.bayanema.ir