۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۴۱۹۲۵

واکنش فرمانده سپاه به تهدید ترور سردار قاآنی/ جان هیچ فرمانده آمریکایی در امان نخواهد بودفرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر آمریکایی‌ها فرماندهان ما را تهدید به ترور کنند یا تهدیدشان را عملی کنند جان هیچ فرماندهی از آنها در امان نخواهد بود.
 
واکنش فرمانده سپاه به تهدید ترور سردار قاآنی/ جان هیچ فرمانده آمریکایی در امان نخواهد بود
به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها با  اعلام اینکه "آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعاً از این گفته خود پشیمان خواهند شد"، گفت: دشمنان ما بخشی از پیامدهای دردناک ترور سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را دریافت کردند و متوجه شدند که اگر چنین حرکاتی انجام بدهند با ضربات کوبنده و مستمری مواجه خواهند شد.
وی افزود: هم آمریکایی‌ها, هم صهیونیست‌ها و هم دیگران بدانند که اگر فرماندهان ما را تهدید کنند، هیچ یک از فرماندهانشان نقطه امنی نخواهند یافت، یعنی اگر فرماندهان ما را تهدید به ترور کنند یا تهدیدشان را عملی کنند جان هیچ فرماندهی از آنها در امان نخواهد بود.
سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه "دشمنان ما باید مراقب اعمالشان باشند"، گفت : آنان اگر بخواهند این بازی را ادامه بدهند، پاسخ‌های ما کاملاً متفاوت از گذشته است و مقیاس آن هم متفاوت خواهد بود و با شرایط بسیار جدیدی روبه‌رو می‌شوند  که قادر به مدیریت و کنترل آن نیستند؛ پس به آنها اخطار می‌دهیم که از این میدان عقب بنشینند.
فرمانده‌کل سپاه در ادامه ناتوانی آمریکایی‌ها در میدان‌های دیگر را علت این تهدیدها دانست و گفت: آنها در عرصه‌های نظامی ناتوان و در عرصه تحریم‌های اقتصادی نیز با ناکامی مواجه شدند، و این نشان‌دهنده این واقعیت است که عملیات‌های روانی آنها نتیجه عکس داده و ملت ایران به آنها پاسخی نداده است.
وی افزود: از سوی دیگر هرچه آنها فشار روانی بر ملت ایران وارد کردند، مردم بیشتر به نظام پایبند شدند و از نظام و رهبری معظم انقلاب دفاع و حمایت کردند و هر عملی را که دشمنان انجام دادند با واکنش‌های سخت مردم ما و حتی ملت‌های دیگر مواجه شد.
فرمانده‌کل سپاه در ادامه تصریح کرد: آنها معمولاً وقتی که از تعقیب راهبردهای خود در عرصه‌های مختلف ناامید می‌شوند، به راهبرد ترور روی می‌آورند, همان طور که وقتی نتوانستند ما را از دستیابی به فناوری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای محروم کنند، به ترور دانشمندان هسته‌ای ما روی آوردند، وقتی هم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، روانی و نظامی هم ناکام می‌شوند، چاره را در ترور می‌بینند.
وی با ابراز اینکه "ترور همواره برای دشمنان ما از سلاح‌های مؤثر و مهم بوده است و در مقطع کنونی هم از همین سلاح استفاده می‌کنند"، اظهار کرد: بخش دیگری از دلایل اقدام آنها در تهدید به ترور، مربوط به ماهیت این رژیم‌هاست.
فرمانده‌کل سپاه  یادآور شد: رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم‌های متحد و متکی بر آنها اساساً رژیم‌های ترور هستند و اکنون دیگر اینها مجبور شده‌اند که این واقعیت را کاملاً آشکار کنند.
سرلشکر سلامی با اشاره به تأکید فرمانده معظم کل قوا در حکم انتصاب سردار قاآنی مبنی بر ادامه برنامه‌های دوران سردار سلیمانی با انگیزه‌ای مضاعف به‌عنوان برنامه‌های نیروی قدس سپاه، گفت: جنایت آمریکایی‌ها در ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تهدید به ترور فرمانده جدید سپاه قدس به‌عنوان ادامه‌دهنده راه آن سردار پرافتخار و  سایر فرماندهان ما، بخش مهمی از این واقعیت است که این رژیم‌ها، رژیم‌های ترور هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين