۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب : ۴۲۸۸۷

۷۷۰ هزار خانوار به مشمولان کمک معیشتی افزوده شدند

 
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به بررسی تقاضا‌های جدید، ۷۷۰ هزار خانوار به دریافت کنندگان کمک معیشتی دولت افزوده شدند.
۷۷۰ هزار خانوار به مشمولان کمک معیشتی افزوده شدند/ عقب ماندگی در زمینه ایجاد رفاه صنایع برای مردم عسلویه محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران در عسلویه بیان کرد: سه میلیون و ۷۰ هزار خانوار که خود را مستحق دریافت کمک معیشتی می‌دانستند، شکایت خود را مطرح کرده‌اند که تا کنون ۷۷۰ هزار خانوار بر اساس آزمون وُسع مشمول شناخته شده‌اند.
او با اشاره به بهره مندی ۶۰ میلیون خانوار از کمک‌های معیشتی ادامه داد: از این پس هم بر اساس مصوبه هیات دولت، آزمون وسع هر شش ماه یک بار برگزار می‌شود و کسانی که استحقاق داشته باشند به جمع دریافت کنندگان کمک معیشتی افزوده خواهند شد.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: آزمون وسع به صورت متمرکز در کشور انجام می‌گیرد.
شریعتمداری همچنین عسلویه را مرکز انرژی کشور خواند و گفت: باید ابتدا مردم عسلویه از صنایع عظیمی که در این شهرستان قرار دارد بهره‌مند شوند و این صنایع رفاه نسبی برای مردم منطقه به وجود آورند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که در این زمینه عقب ماندگی‌هایی داریم.
او تاکید کرد: تلاش می‌کنیم در زمان باقی مانده از عمر دولت، تا حد مقدور این عقب ماندگی را جبران کنیم.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح‌های عمرانی و اقتصادی که در کشور اجرا می‌شود، بیان کرد: طرح‌های مختلفی به همت بخش دولتی، خصوصی و تعاونی در کشور در حال اجراست که روند اجرای طرح‌ها در طول سال ادامه دارد و به زمان خاصی وابسته نیست.
شریعتمداری گفت: به طور مثال طرح الف ب وزارت نیرو که باعث شده هر هفته یک طرح در حوزه انرژی به بهره برداری برسد.
او عنوان کرد: برخی طرح‌ها نیز به مناسبت‌هایی مانند دهه فجر به بهره برداری می‌رسند یا اجرای آن‌ها آغاز می‌شود که امروز شاهد افتتاح و آغاز اجرای ۶۶ میلیارد تومان طرح در شهرستان عسلویه هستیم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين