۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۴۲۸۹۴

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام شد

ٰ
 
همزمان با برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در روز سه‌شنبه محدودیت‌های ترافیکی در مسیر‌های اصلی این مراسم اعمال خواهد شد.
محدودیت‌های ترافیکی راهپمایی ۲۲ بهمن با توجه به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به مناسبت چهل و یک سالگی پیروزی انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۷ صبح در مسیرهای اصلی این مراسم اعمال خواهد شد.
به همین منظور باید شهروندان تهرانی توجه کنند که در تمامی معابر دارای محدودیت تردد، از ورود موتورسیکلت سواران و حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه جلوگیری خواهد شد.
همچنین شهروندان تهرانی برای سهولت در عبور و مرور خود و جلوگیری  از ترافیک بهتر است از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده کنند.
اتوبوس‌های شرکت واحد جهت انتقال راهپیمایان نیز در طول خیابان انقلاب و آزادی آماده خدمات رسانی هستند.
مسیر‌های ۱۲ گانه راهپیمایی ۲۲ بهمن به شرح زیر است:
مسیر شماره ۱. مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی.
مسیر شماره ۲. نیز مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت الله سعیدی و میدان آزادی.
مسیر شماره ۳. مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهید آقایی، خیابان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت الله سعیدی و میدان آزادی است.
مسیر شماره ۴.مسجد داراسلام، میدان منیریه، خیابان شهید مویدی، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی به سمت میدان آزادی.
مسیر شماره ۵. مسجد الجواد، میدان هفتم تیر، خیابان شهید آیت الله دکتر مفتح، خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی.
مسیر شماره ۶. مسجد حضرت امیر، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب به سمت میدان آزادی.
مسیر شماره ۷. از مسجد المهدی به سمت خیابان ستارخان به سمت خیابان آزادی.
مسیر شماره ۸. از مسجد حضرت حجت بن الحسن، خیابان رودکی به سمت میدان آزادی است.
مسیر شماره ۹. مسجد امام سجاد(ع)، خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمد علی جناح به سمت میدان آزادی.
مسیر شماره ۱۰. مسجد امام صادق(ع)، فلکه دوم صادقیه خیابان محمد علی جناع به سمت میدان آزادی.
مسیر شماره ۱۱. از مسجد جامع رسول اکرم(ص) آغاز شده به سمت تهرانسر در حرکت است و از بزرگراه شهید لشکری به میدان آزادی وصل می‌شود.
مسیر شماره ۱۲. از مسجد نظام مافی آغاز شده در بلوار آیت الله کاشانی و فلکه دوم صادقیه ادامه خواهد داشت و از خیابان محمد علی جناح به میدان بزرگ آزادی ختم خواهد شد.
همچنین طبق گفته سردار مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، مرحله اول محدودیت‌های تردد در مراسم از ساعت ۲۲ روز ۲۱ بهمن ماه آغاز و بدین ترتیب ضلع شمال غربی میدان آزادی، حدفاصل خیابان محمد علی جناح تا جاده مخصوص مسدود خواهد شد و محدودیت‌های تردد در رینگ داخلی میدان آزادی در چهار مقطع اعمال می‌شود که مقطع نخست آن خیابان آزادی شرق به غرب از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب بوده است.
گفتنی است: مقطع دوم آن جاده مخصوص شرق به غرب از ابتدای راست گرد مخصوص به آیت الله سعیدی به سمت میدان آزادی و مقطع بعدی، بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب است و آخرین مقطع دسترسی رینگ خارجی ضلع جنوبی میدان آزادی به رینگ داخل میدان خواهد بود.
همچنین محدودیت‌های تردد مرحله دوم از ساعت ۷ صبح روز ۲۲ بهمن ماه انجام خواهد شد که طبق این محدودیت‌های ترافیکی، خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان انقلاب و در ادامه تا میدان امام حسین (ع) و همچنین طول جاده مخصوص کرج از دور برگردان میدان تامین اجتماعی تا میدان آزادی دارای محدودیت تردد خواهد بود.
گفتنی است؛ در طول بزرگراه محمد علی جناح از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی، طول بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی نیز محدودیت‌های تردد اعمال خواهد شد.
البته محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب از میدان جمهوری تا میدان توحید و بزرگراه یادگار امام از خیابان تیموری تا دور برگردان ضلع جنوبی به سمت خیابان آزادی، خیابان حبیب اللهی و خیابان اکبری و بلوار برادران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به جنوب تا خیابان آزادی و خیابان برادران شهید رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص کرج، خیابان کارگر در حد فاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز، طول خیابان فردوسی و قرنی در حد فاصل جمهوری تا سمیه، طول خیابان ولعیصر(عج) در حد فاصل جمهوری تا طالقانی و میدان ولیعصر(عج) و مسیر‌های عمود بر خیابان انقلاب و آزادی نیز اجرا خواهد شد.
شهروندان بهتر است در نظر داشته باشند که خروجی سه راهی فرودگاه از طریق خیابان معراج به سمت بزرگراه آیت الله سعیدی باز خواهد بود و تردد به سمت جنوب مجاز است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين