۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب : ۴۳۰۸۴

27 بهمن ماه پایان مهلت ثبت نام کنکور سال 99


سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:ثبت‌نام برای شرکت در آزمون رشته‌های تحصیلی با آزمون سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی فردا یکشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸ ساعت ۱۶ پایان می‌پذیرد.
27 بهمن ماه پایان مهلت ثبت نام  کنکور سال 99
حسین توکلی سخنگوی سنجش و آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون رشته‌های تحصیلی با آزمون سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده ساعت ۱۶ فردا یکشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸ پایان می‌پذیرد.
*ثبت نام ۹۱۶ هزار و ۷۱۶ داوطلب 
وی ادامه داد: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۲۶ بهمن ماه ۹۸ تعداد ۹۱۶ هزار و ۷۱۶ داوطلب نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند.
*مهلت ثبت نام حداکثر تا پایان روز یکشنبه 27 بهمن ماه ۹۸
توکلی تأکید کرد: به کلیه داوطلبینی که علاقمند به شرکت در رشته‌های تحصیلی با آزمون سال ۱۳۹۹ دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی می‌باشند و تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، اکیدا توصیه می‌شود که در این مهلت تمدید شده و حداکثر تا پایان روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنما ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشرشده این سازمان، اگر واجد شرایط ثبت‌نام بودند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

*برگزاری آزمون ۱۲ و ۱۳ تیرماه ۱۳۹۹
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: این امتحان روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه برگزار می‌شود و نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم می‌شود و کارنامه کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون در دهه دوم مردادماه ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته می‌شوند ضرورت دارد در مهلت اعلام‌شده و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های اعلام شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته، رشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت اینترنتی در دهه دوم مرداد ۹۹ انتخاب کنند و بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده نتیجه‌ نهایی آزمون سراسری سال ۹۹ در نیمه دوم شهریور ماه ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش کشور قرار خواهد گرفت.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين