کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

احسانی: «چهل تیکه» ویژه برنامه نوروزی شبکه نسیم شد/ «خندوانه» نوروز می آید

27 بهمن 1398 ساعت 11:36مدیر شبکه نسیم گفت: امسال برنامه تحویل سال شبکه نسیم برنامه «چهل تیکه» با اجرای محمدرضا علیمردانی است که به دلیل همزمانی با شهادت امام موسی کاظم (ع) با روز تحویل سال، این برنامه را انتخاب کردیم.
احسانی: «چهل تیکه» ویژه برنامه نوروزی شبکه نسیم شد/ «خندوانه» نوروز می آید
«محمد احسانی» مدیر شبکه نسیم درباره زمان پخش برنامه «خندوانه» به کارگردانی رامبد جوان گفت: به دلیل مشکلاتی از قبیل دکور این برنامه قبل از نوروز به پخش نمی‌رسد.
وی درباره ویژه برنامه تحویل سال این شبکه تلویزیونی گفت: امسال برنامه تحویل سال شبکه نسیم برنامه «چهل تیکه» با اجرای محمدرضا علیمردانی است که به دلیل همزمانی با شهادت امام موسی کاظم (ع) با روز تحویل سال، این برنامه را انتخاب کردیم.
مدیر شبکه نسیم در ادامه افزود: مدت زمان این برنامه تقریبا سه ساعت است.
احسانی در پاسخ به این سوال که برنامه تحویل سال سلبریتی محور است یا خیر؟ نیز بیان داشت: همانطور که توضیح دادم، به دلیل انتخاب برنامه چهل تیکه به عنوان ویژه برنامه نوروزی شبکه نسیم، روال برنامه چهل تیکه در این ویژه برنامه اجرا خواهد شد به این خاطر که چهل تیکه تعریف خودش را دارد.
وی درباره سایر ویژه برنامه‌های شبکه نسیم در نوروز نیز گفت: علاوه بر دورهمی و خندوانه، برنامه «کودک شو» نیز در نوروز به صورت هر شب پخش خواهد شد و بعد از نوروز زمان پخش آن به روال سابق خواهد بود.


کد مطلب: 43120

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/43120/احسانی-چهل-تیکه-ویژه-برنامه-نوروزی-شبکه-نسیم-خندوانه-نوروز-می-آید

بيان ما
  http://www.bayanema.ir