۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : ۴۳۱۸۴

تمدید پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع/ ثبت‌نام 25 هزار متقاضی


مدیرکل نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی با اشاره به تمدید مرحله تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه تا 29 بهمن ماه تمدید، از ثبت‌نام 25 هزار متقاضی در این دوره‌ها خبر داد.
تمدید پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع/ ثبت‌نام 25 هزار متقاضی
اسرافیل علاء مدیرکل نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی درباره تمدید مجدد دوره‌های کاردانی و کارشناسی این دانشگاه، گفت: برودت هوا و ایام دهه مبارک فجر را در پیش داشتیم و از همه مهمتر اینکه کل کشور درگیر مسائل سیاسی و انتخاباتی است که این باعث شد برخی از متقضایان فرصت کافی برای ثبت‌نام پیدا نکنند. 
وی افزود: با تمهیداتی که اندیشیده شد از سازمان سنجش درخواست کردیم که دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شود که بر این اساس متقضایان می‌توانند ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه ثبت‌نام خود را در سایت سنجش انجام دهند.
مدیرکل نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی افزود: در حال حاضر حدود ۲۵ هزار متقاضی ثبت‌نام کرده‌اند که حدود ۱۱ هزار نفر در مقطع کارشناسی و ۱۴ هزار نفر در مقطع کاردانی ثبت‌نام کرده‌اند. 
وی گفت: تلاش کرده‌ایم تمدید ثبت‌نام تا آخر هفته صورت بپذیرد ولی به دلیل محدودیت‌های سایت سازمان سنجش فقط ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه تمدید شد که اگر مجدداً تاریخ تمدید اضافه شود به اطلاع دوستان خواهیم رساند و امیدواریم در این دو روز ثبت‌نام نهایی شود. 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين