۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب : ۴۳۲۶۱

تأمین امنیت انتخابات تهران با 14 هزار مأمور پلیس/ تخلف قابل ذکری نداشتیم


فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به فعالیت 4 هزار و 552 شعبه اخذ رأی در تهران، ری و شمیرانات از تلاش بالغ بر 14 هزار مأمور پلیس برای تأمین امنیت شعب اخذ رأی خبر داد.
تأمین امنیت انتخابات تهران با 14 هزار مأمور پلیس/ تخلف قابل ذکری نداشتیم
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت صبح امروز در حاشیه همایش آموزش مسؤولان انتظامی شعب اخذ رأی در مقر پلیس تهران با اشاره به فعالیت 4 هزار و 552 شعبه اخذ رأی در تهران، ری و شمیرانات از تلاش بالغ بر 14 هزار مأمور انتظامی برای تأمین امنیت شعب اخذ رأی خبر داد.
رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه تیم‌‌های ویژه اطلاعات و تمهیدات سنگین امنیتی برای تأمین انتخابات پیش‌بینی شده است، گفت: مسؤولیت امنیت شعب اخذ رأی برعهده نیروی انتظامی است.
وی  از کنترل تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی و حقیقی توسط پلیس خبر داد و گفت: تاکنون مطلب قابل ذکری جز یکی دو مورد پاره کردن بنر انتخاباتی درباره اینگونه تخلفات نداشتیم و اگر موردی نیز وجود داشته باشد آن را به بخش‌های نظارتی اعلام می‌کنیم.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به برگزاری ده‌ها جلسه سخنرانی توسط کاندیداها در سطح شهر تهران و برقراری امنیت در تمام این مراسم‌ها،خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت و مشارکت 3 اصل مهم پلیس در انتخابات پیش‌رو است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين