۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب : ۴۳۳۳۶

نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور+تعداد آرا


سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌‌ انتخابیه سراسر کشور را اعلام کرد.
نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور+تعداد آرا
 سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور را اعلام کرد.
نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:
 
1- کلیبر خداآفرین و هوراند:
حسین حاتمی 
تعداد رأی صحیح: 57585
تعداد رأی منتخب: 17625
 
2- مهاباد
جلال محمودزاده
تعداد رأی صحیح: 50054
تعداد رأی منتخب: 19304
 
3-مشکین‌شهر:
محمود عباس‌زاده
تعداد رأی صحیح: 70973
تعداد رأی منتخب: 32254
 
4-نایین،‌ خور و بیابانک:
الهام آزاد
تعداد رأی صحیح: 26319
تعداد رأی منتخب: 8570
 
5- کاشان،‌ آران و بیدگل:
سیدجواد ساداتی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 119928
تعداد رأی منتخب: 88946
 
6-خمینی‌شهر:
محمدتقی نقدعلی
تعداد رأی صحیح: 69518
تعداد رأی منتخب: 36055
 
7-اردستان:
سیدصادق طباطبایی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 26628
تعداد رأی منتخب: 13229
 
8-دشتستان:
ابراهیم رضایی
تعداد رأی صحیح: 85267
تعداد رأی منتخب: 36581
 
9-قائنات و زیرکوه:
سلمان اسحاقی
تعداد رأی صحیح: 72282
تعداد رأی منتخب: 21934
 
10-نهبندان و سربیشه:
مصطفی نخعی
تعداد رأی صحیح: 51058
تعداد رأی منتخب: 17341
 
11- فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:
مجید نصیرایی
تعداد رأی صحیح: 84704
تعداد رأی منتخب: 27334
 
12- شادگان:
مجید ناصری‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 43028
تعداد رأی منتخب: 12555
 
13- گرمسار و آرادان:
اردشیر مطهری
تعداد رأی صحیح: 29463
تعداد رأی منتخب: 13130
 
14- سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:
عباس گلرو
تعداد رأی صحیح: 62193
تعداد رأی منتخب: 32411
 
15- آمل:
رضا حاجی‌پور
تعداد رأی صحیح: 111119
تعداد رأی منتخب: 57951
 
16- محلات و دلیجان:
علیرضا سلیمی
تعداد رأی صحیح: 27753
تعداد رأی منتخب: 10471
 
17- تویسرکان:
محمدمهدی مفتح
تعداد رأی صحیح: 37043
تعداد رأی منتخب: 16258
 
18- رزن و درگزین:
حسن لطفی
تعداد رأی صحیح: 56894
تعداد رأی منتخب: 19865
 
19- اسدآباد:
کیومرث سرمدی واله
تعداد رأی صحیح: 47520
تعداد رأی منتخب: 26111
 
20- سیرجان و بردسیر:
شهباز حسن‌پور بیگلری
تعداد رأی صحیح: 111444
تعداد رأی منتخب: 48864
 
21- شهر بابک:
مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی
تعداد رأی صحیح: 40588
تعداد رأی منتخب: 13350
 
22- زرند و کوهبنان:
عفت شریعتی کوهبنانی
تعداد رأی صحیح: 66502
تعداد رأی منتخب: 44453
 
23- رفسنجان و انار:
حسین جلالی
تعداد رأی صحیح: 106606
تعداد رأی منتخب: 53788
 
24- بوکان:
انور حبیب‌زاده بوکانی
تعداد رأی صحیح: 48350
تعداد رأی منتخب: 26965
 
25- سلماس:
یعقوب رضازاده
تعداد رأی صحیح: 74063
تعداد رأی منتخب: 24767
 
26- پارس‌آباد و بیله سوار:
عباس جهانگیرزاده
تعداد رأی صحیح: 108406
تعداد رأی منتخب: 24772
 
27- گرمی:
ولی اسماعیلی
تعداد رأی صحیح: 41990
تعداد رأی منتخب: 24169
 
28- شهرضا و دهاقان:
سمیه محمودی
تعداد رأی صحیح: 57991
تعداد رأی منتخب: 20542
 
29- بروجن:
امیرقلی جعفری بروجنی
تعداد رأی صحیح: 49451
تعداد رأی منتخب: 11863
 
30- بیرجند، درمیان، خوسف:
حسین خسروی اسفزار
تعداد رأی صحیح: 144850
تعداد رأی منتخب: 72872
 
31- درگز:
حسن رزمیان مقدم
تعداد رأی صحیح: 32870
تعداد رأی منتخب: 9184
 
32- گناباد و بجستان:
محمد صفایی دلوئی
تعداد رأی صحیح: 50810
تعداد رأی منتخب: 23607
 
33- شوش:
محمد کعب عمیر
تعداد رأی صحیح: 92343
تعداد رأی منتخب: 23358
 
34- ماهنشان و ایجرود:
سیدمرتضی خاتمی
تعداد رأی صحیح: 41191
تعداد رأی منتخب: 17763
 
35- دامغان:
علی‌اکبر علیزاده برمی
تعداد رأی صحیح: 37030
تعداد رأی منتخب: 11021
 
36- اقلید:
مسلم صالحی
تعداد رأی صحیح: 43391
تعداد رأی منتخب: 14580
 
37- قروه و دهگلان:
پرویز اوسطی
تعداد رأی صحیح: 67059
تعداد رأی منتخب: 17196
 
38- بندر انزلی:
احمد دنیامالی
تعداد رأی صحیح: 34121
تعداد رأی منتخب: 16735
 
39- شازند:
محمود احمدی بیغش
تعداد رأی صحیح: 50984
تعداد رأی منتخب: 24452
 
40- اردکان:
محمدرضا دشتی اردکانی
تعداد رأی صحیح: 27642
تعداد رأی منتخب: 15848
 
41- تفت و میبد:
سیدجلیل میرمحمد میبدی
تعداد رأی صحیح: 52575
تعداد رأی منتخب: 20286
 
42- ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:
علی حدادی 
آرای صحیح: 97307
آرای منتخب: 43233
 
43- دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی 
آرای صحیح: 68457
آرای منتخب: 29057
 
44- خرمشهر:   
سید لفطه احمد نژاد
آرای صحیح: 43522
آرای منتخب: 9638
 
45- خدابنده:
سید البرز حسینی
آرای صحیح: 81866
آرای منتخب: 30852
 
47- بیجار:
حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند
آرای صحیح  ۳۷۲۸۴
 
48- تنکابن، عباس آباد و رامسر:
سید شمس‌الدین حسینی
تعداد رأی صحیح: 81840
تعداد رأی منتخب: 44973
 
49- تفرش، آشتیان و فراهان:
سینا کمال‌خانی 
تعداد رأی صحیح: 36602
تعداد رأی منتخب: 13752
 
50- آستارا:
غلامرضا مرحبا
تعداد رأی صحیح: 41018
تعداد رأی منتخب: 14834
 
51- رودبار:
مهرداد گودرزوند چگنی
تعداد رأی صحیح: 51905
تعداد رأی منتخب: 16199
 
52- رودسر و املش:
محمد صفری ملکیان
تعداد رأی صحیح: 78624
تعداد رأی منتخب: 25474
 
53- شبستر: 
جعفر راستی 
تعداد رأی صحیح: 49104
تعداد رأی منتخب: 12596
 
54- میانه: 
علی شامی: 66025
بهنام صفایی: 66025
تعداد رأی صحیح:  66025
 
55- ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:
محمد علی‌پور
تعداد رأی صحیح: 98689
تعداد رأی منتخب: 20130
 
56- میاندوآب:
مهدی عیسی زاده
تعداد رأی صحیح: 96895
تعداد رأی منتخب: 43016
 
57- لنجان( به دور دوم کشیده شد):
حسین رجایی ریزی: 56261
علی یوسف پور: 8646
 
58- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:
علی حدادی
تعداد رأی صحیح: 97307
تعداد رأی منتخب: 43233
 
59- دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی
تعداد رأی صحیح: 68457
تعداد رأی منتخب: 29057
 
60- خرمشهر:
سیدلفته احمدنژاد
تعداد رأی صحیح: 43522
تعداد رأی منتخب: 9638
 
61- خدابنده:
سیدالبرز حسینی
تعداد رأی صحیح: 81866
تعداد رأی منتخب: 9638
 
62- بابلسر و فریدون‌کنار:
علی‌اصغر باقرزاده
تعداد رأی صحیح: 59160
تعداد رأی منتخب: 30430
 
63- کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:
منصور شکراللهی
تعداد رأی صحیح: 
تعداد رأی منتخب: 
 
64- رودبار:
مهرداد گودرزوندچگینی
تعداد رأی صحیح: 
تعداد رأی منتخب: 
 
65- رودسر و املش:
محمد صفری‌ملک‌میان
تعداد رأی صحیح: 
تعداد رأی منتخب: 
 
66- اهر و هریس:
احمد محرم زاده یخ‌فروزان
تعداد رأی صحیح: 72999
تعداد رأی منتخب: 29826
 
67- مبارکه:
پروین صالحی مبارکه
تعداد رأی صحیح: 39196
تعداد رأی منتخب: 12075
 
68- دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):
بهزاد علیزاده: 18505
صادق کرمی: 16372
آرای صحیح: 94090
 
69- شهرکرد، بن و سامان:
احمد راستینه هفشجانی
تعداد رأی صحیح:  89600
تعداد رأی منتخب: 35879
 
70- ایذه و باغملک:
عبدالله ایزدپناه
تعداد رأی صحیح: 124693
تعداد رأی منتخب: 33280
 
71- دشت آزادگان و هویزه:
قاسم ساعدی
تعداد رأی صحیح: 76247
تعداد رأی منتخب: 19589
 
72- ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:
حسن شجاعی علی‌آبادی
تعداد رأی صحیح: 84826
تعداد رأی منتخب: 19454
 
73- سراوان، سیب، سوران و مهرستان:
ملک فاضلی
تعداد رأی صحیح: 119107
تعداد رأی منتخب: 43530
 
74- لارستان، خنج و گراش:
حسین حسین‌زاده
تعداد رأی صحیح: 87930
تعداد رأی منتخب: 28399
 
75- رامیان و رامین شهر:
غلامعلی کوهساری
تعداد رأی صحیح: 83076
تعداد رأی منتخب: 38615
 
76- علی‌آباد:
رحمت‌الله نوروزی
تعداد رأی صحیح: 61591
تعداد رأی منتخب: 35907
 
77- خمین:
علیرضا نظری
تعداد رأی صحیح: 35437
تعداد رأی منتخب: 15157
 
78- سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):
رحیم کریمی: 5959
اصغر سلیمی: 5908
تعداد رأی صحیح: 30299
 
79- گلپایگان و خوانسار:
سید مسعود خاتمی
تعداد رأی صحیح: 39406
تعداد رأی منتخب: 21471
 
80- ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:
علی‌اکبر بسطامی
تعداد رأی صحیح: 172320
تعداد رأی منتخب: 42296
 
81- کنگان، دیر، جم و عسلویه:
موسی احمدی
تعداد رأی صحیح: 90344
تعداد رأی منتخب: 38998
 
82- تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :
محسن زنگنه
تعداد رأی صحیح: 131627
تعداد رأی منتخب: 56706
 
83- خواف و رشتخوار:
اکبر احمدپور
تعداد رأی صحیح: 101693
تعداد رأی منتخب: 63994
 
84- کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:
جوادنیک‌بین
تعداد رأی صحیح: 126696
تعداد رأی منتخب: 29487
 
85- اسفراین:
امان‌الله حسین پور
تعداد رأی صحیح: 60978
تعداد رأی منتخب: 19312
 
86- رامهرمز و رامشیر
ابراهیم متینیان
تعداد رأی صحیح: 66319
تعداد رأی منتخب: 24519
 
87- شاهرود، میامی و بسطام:
علی اصغر خانی
تعداد رأی صحیح: 93264
تعداد رأی منتخب: 34083
 
88- نی‌ریز و استهبان:
فرهاد طهماسبی
تعداد رأی صحیح: 80140
تعداد رأی منتخب: 28847
 
89- جهرم:
محمدرضا رضایی کوچی
تعداد رأی صحیح: 79797
تعداد رأی منتخب: 39940
 
90- بوئین‌زهرا و آوج:
روح‌الله عباس‌پور
تعداد رأی صحیح: 74631 
تعداد رأی منتخب: 37589
 
91- کرمان و راور:
محمدرضا پورابراهیمی داورزنی
تعداد رأی صحیح: 225460
تعداد رأی منتخب: 130195
 
92- بافت، رابر و ارزوئیه:
صمدالله محمدی
تعداد رأی صحیح: 58748
تعداد رأی منتخب: 18002
 
93- سنقر:
سیدجواد حسینی‌کیا
تعداد رأی صحیح: 43777
تعداد رأی منتخب: 10935 
 
94- آستانه اشرفیه:
محمدعلی رمضانی‌ دستک
تعداد رأی صحیح: 36736
تعداد رأی منتخب: 13948
 
95- بهشهر نکا گلوگاه:
غلامرضا شریعتی
تعداد رأی صحیح: 123975
تعداد رأی منتخب: 57945
 
96- قائم‌شهر سوادکوه جویبار:
کیوان مرادیان کوچک‌سرایی 61980 
کمال علی پور خنکداری 57823
تعداد رأی صحیح: 132862
 
97- نور و محمودآباد:
ولی‌الله فرزانه
تعداد رأی صحیح: 93779
تعداد رأی منتخب: 35347
 
98- نوشهر، چالوس و کلاردشت:
محمدعلی محسنی بندپی
تعداد رأی صحیح: 82794
تعداد رأی منتخب: 30702
 
99- بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:
احمد جباری
تعداد رأی صحیح: 82794
تعداد رأی منتخب: 20702
 
100- ملایر:
احد آزادی‌خواه 36478
هادی بیگی‌نژاد 22062
تعداد رأی صحیح: 77400
 
101- مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:
محمدرضا صباغیان بافقی
تعداد رأی صحیح: 82345
تعداد رأی منتخب: 26865
 
102- مراغه و عجب‌شیر:
علی علیزاده
تعداد رأی صحیح: 113023
تعداد رأی منتخب: 44691
 
103- ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:
عبدالناصر درخشان
تعداد رأی صحیح: 222990
تعداد رأی منتخب: 95896
 
104- چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:
معین‌الدین سعدی
تعداد رأی صحیح: 19403 
تعداد رأی منتخب: 90863
 
105- طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:
حسن محمدیاری
تعداد رأی صحیح: 126794
تعداد رأی منتخب: 30827
 
106- لاهیجان و سیاهکل:
رسول فرخی
تعداد رأی صحیح: 60642
تعداد رأی منتخب: 18620
 
107- نهاوند:
علیرضا شهبازی
تعداد رأی صحیح: 73404
تعداد رأی منتخب: 18578
 
108- بستان‌آباد:
غلامرضا نوری قزلجه
تعداد رأی صحیح: 46656
تعداد رأی منتخب: 17127
 
109- بناب:
محمد باقری
تعداد رأی صحیح: 53155
تعداد رأی منتخب: 23544
 
110- سراب:
یوسف داودی
تعداد رأی صحیح: 61402
تعداد رأی منتخب: 20208
 
111- مرند و جلفا:
معصومه پاشایی بهرام
تعداد رأی صحیح: 120037
تعداد رأی منتخب: 40294
 
112- ملکان:
سیدعلی موسوی
تعداد رأی صحیح: 60199
تعداد رأی منتخب: 20140
 
113- هشترود و چاراویماق:
سیدحمزه امینی
تعداد رأی صحیح: 39812
تعداد رأی منتخب: 14277
 
114- پیرانشهر و سردشت:
کمال حسینپور
تعداد رأی صحیح: 66727
تعداد رأی منتخب: 35695
 
115- نقده و اشنویه:
علی زنجانی حسنلویی
تعداد رأی صحیح: 128731
تعداد رأی منتخب: 78673
 
116- شاهین‌شهر،‌ میمه و برخوار:
حسینعلی حاجی دلیگانی
تعداد رأی صحیح: 72283
تعداد رأی منتخب: 63770
 
117- فریدن، چادگان،‌ فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:
حسین محمد صالحی دارانی
تعداد رأی صحیح: 59258
تعداد رأی منتخب: 26920
 
118- فلاورجان:
سیدناصر موسوی لارگانی
تعداد رأی صحیح: 64268
تعداد رأی منتخب: 26902
 
119- نطنز و قمصر:
رحمت‌الله فیروزی پوربادی
تعداد رأی صحیح: 29892
تعداد رأی منتخب: 11251
 
120- کرج، اشتهارد و فردیس:
مهدی عسگری با 87808 رأی انتخاب شد
و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند
تعداد رأی صحیح: 336437
 
121- دماوند و فیروزکوه:
سیداحمد رسولی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: 44182
تعداد رأی منتخب: 15856
 
122- اردل،‌ فارسان و کوهرنگ:
قدرت‌الله حمزه شلمزاری
تعداد رأی صحیح: 104661
تعداد رأی منتخب: 29809
 
123- لردگان و خان‌میرزا:
حسین بامیری
تعداد رأی صحیح: 124338
تعداد رأی منتخب: 31414
 
124- تربت جام،‌ تایباد، باخرز و صالح‌آباد:
جلیل رحیمی جهان‌آبادی
تعداد رأی صحیح: 180266
تعداد رأی منتخب: 98248
 
125- سبزوار،‌ جغتای، جوین،‌ خوشاب و داورزن:
علی‌اصغر عنابستانی با 80028 رأی
بهروز محبی نجم‌آبادی با 67582 رأی
آرای صحیح: 171300
 
126- فریمان،‌ سرخس، احمدآباد و رضویه:
سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی
تعداد رأی صحیح:‌ 108460
تعداد رأی منتخب: 56454
 
127- قوچان و فاروج:
علی آذری
تعداد رأی صحیح:‌ 95987
تعداد رأی منتخب: 44033
 
128- شیروان
علی جدی
تعداد رأی صحیح: 65648
تعداد رأی منتخب: 28779
 
129- آبادان
تعداد رای صحیح: 64610
سید محمد مولوی: 35005
سید مجتبی محفوظی: 21402
جلیل مختار: 18542
 
130- اندیمشک
فریدون حسنوند
تعداد رأی صحیح: 67492
تعداد رأی منتخب: 23824
 
131- بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
حبیب آقاجری
تعداد رأی صحیح: 98866
تعداد رأی منتخب: 30430
 
132- زاهدان
تعداد رأی صحیح: 175062
حسینعلی شهریاری: 65042
فداحسین مالکی: 63277
 
133- خاش و میرجاوه
اسماعیل حسین زهی
تعداد رأی صحیح: 85185
تعداد رأی منتخب: 43148
 
134- زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون
تعداد رأی صحیح: 162158
محمد سرگزی: 76684
حبیب الله دهمرده: 64314
 
135- آباده و بوانات و خرم بید
رحیم زارع
تعداد رأی صحیح: 73779
تعداد رأی منتخب: 26306
 
136- سروستان و کوار و خرامه
عبدالعلی رحیمی مظفری
تعداد رأی صحیح: 69466
تعداد رأی منتخب: 37771
 
137- فیروزآباد و فراشبند
محمدمهدی فروردین
تعداد رأی صحیح: 92886
تعداد رأی منتخب: 29661
 
138- ممسنی و رستم
مجید انصاری
تعداد رأی صحیح: 92445
تعداد رأی منتخب: 50008
 
139- تاکستان
رجب رحمانی
تعداد رأی صحیح: 64947
تعداد رأی منتخب: 26045
 
140- سنندج و دیواندره و کامیاران
تعداد رأی صحیح: 127838
سید مهدی فرشادان: 35716
محسن فتحی: 32518
 
141- بم و ریگان و فهرج و نرماشیر
موسی غضنفرآبادی
تعداد رأی صحیح: 129127
تعداد رأی منتخب: 79392
 
142- جیرفت و عنبرآباد
ذبیح الله اعظمی ساردویی
تعداد رأی صحیح: 131159
تعداد رأی منتخب: 53202
 
143- اسلام آباد غرب و دالاهو
تعداد رأی صحیح: 83954
مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت
 
144- پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر
آرش زره تن لهونی
تعداد رأی صحیح: 67712
تعداد رأی منتخب: 30616
 
145- گرگان و آق قلا
تعداد رأی صحیح: 190023
رمضانعلی سنگدوینی: 53100
غلامرضا منتظری: 40893
 
146- کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان
تعداد رأی صحیح: 114149
عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.
 
147- گنبد کاووس
امانقلیج شادمهر
تعداد رأی صحیح: 146970
تعداد رأی منتخب: 31826
 
148- مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش
رضا آریان پور
تعداد رأی صحیح: 137551
تعداد رأی منتخب: 42947
 
149- رشت
تعداد رأی صحیح: 162562
جبار کوچکی نژاد: 50685
سید علی آقازاده دافساری: 47057
محمدرضا احمدی: 33992
 
150- دلفان و سلسله
یحیی ابراهیمی
تعداد رأی صحیح: 109796
تعداد رأی منتخب: 29446
 
151- ساوه و زرندیه
محمد سبزی
تعداد رأی صحیح: 81781
تعداد رأی منتخب: 27544
 
152- میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد
حسین رئیسی
تعداد رأی صحیح: 228026
تعداد رأی منتخب: 103470
 
153- مسیحیان ارمنی جنوب
روبرت بگلریان
تعداد رأی صحیح: 1551
تعداد رأی منتخب: 1158
 
154- ارومیه
تعداد رأی صحیح: 331413
سید سلمان ذاکر: 138436
روح الله حضرت پور طلاتپه: 86910
وحید جلال زاده: 80094
 
155- خوی و چایپاره
عادل نجف زاده
تعداد رأی صحیح: 145190
تعداد رأی منتخب: 68498
 
156- خلخال
سید غنی نظری خانقاه
تعداد رأی صحیح: 47937
تعداد رأی منتخب: 23489
 
157- پاکدشت
فرهاد بشیری
تعداد رأی صحیح: 68737
تعداد رأی منتخب: 37227
 
158- چناران و بینالود
حسین عباس زاده
تعداد رأی صحیح: 85677
تعداد رأی منتخب: 23316
 
159- دزفول
سید احمد آوایی
تعداد رأی صحیح: 216270
تعداد رأی منتخب: 99104
 
160- شیراز
تعداد رأی صحیح: 320428
علیرضا پاک فطرت: 193790
روح الله نجابت: 122807
جعفر قادری: 116684
ابراهیم عزیزی: 114329
 
161- قزوین و آبیک و البرز
تعداد رأی صحیح: 223436
فاطمه محمد بیگی: 108924
لطف الله سیاه کلی: 83555
 
162- قصر شیرین و سرپل ذهان و گیلانغرب
شهریار حیدری
تعداد رأی صحیح: 82987
تعداد رأی منتخب: 27801
 
163- کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده
سید محمد موحد
تعداد رأی صحیح: 127209
تعداد رأی منتخب: 75851
 
164- فومن و شفت
خلیل بهروزی فرد
تعداد رأی صحیح: 80945
تعداد رأی منتخب: 47851
 
165- لنگرود
پرویز محمدنژاد قاضی محله
تعداد رأی صحیح: 55058
تعداد رأی منتخب: 22633
 
166- خرم آباد و چگنی
تعداد رأی صحیح: 186337
مرتضی محمودوند: 43834
مهرداد ویس کرمی: 38077
 
167- بروجرد
تعداد رأی صحیح: 82138
عباس گودرزی: 49170
فاطمه مقصودی: 17891
 
168- درود و ازنا
حسین گودرزی
تعداد رأی صحیح: 80910
تعداد رأی منتخب: 28430
 
169- ساری و میاندرود
تعداد رأی صحیح: 172342
منصورعلی زارعی کیایی: 66225
علی بابایی کارنامی: 42026
 
170- بابل
تعداد رأی صحیح: 182163
علی کریمی فیروزجانی: 53569
مهدی سعادتی بیشه سرس: 50733
 
171- ورزقان
اله ویردی دهقان
تعداد رأی صحیح: 41919
تعداد رأی منتخب: 22824
 
172- نجف آباد و تیران و کرون
ابوالفضل ابوترابی
تعداد رأی صحیح: 89174
تعداد رأی منتخب: 57700
 
173- داراب و زرین دشت
محمد جواد عسگری
تعداد رأی صحیح: 125058
تعداد رأی منتخب: 50979
 
174- فسا
حجت الله فیروزی
تعداد رأی صحیح: 74672
تعداد رأی منتخب: 32319
 
175- کازرون
فریدون عباسی دوانی
تعداد رأی صحیح: 99098
تعداد رأی منتخب: 27919
 
176- مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان
جلال رشیدی کوچی
تعداد رأی صحیح: 112192
تعداد رأی منتخب: 32469
 
177- پلدختر
سید حمیدرضا کاظمی
تعداد رأی صحیح: 49304
تعداد رأی منتخب: 25689
 
178- اراک و کمیجان و خنداب
تعداد رأی صحیح: 163628
علی اکبر کریمی: 76387
محمدحسن اصغری: 54979
 
179- یزد و اشکذر و بخش ندوشن
محمدصالح جوکار
تعداد رأی صحیح: 148393
تعداد رأی منتخب: 105549
 
180- زرتشتیان
اسفندیار اختیاری کسنویه یزد
تعداد رأی صحیح: 3486
تعداد رأی منتخب: 3486
 
181- قم
تعداد رأی صحیح: 322729
احمد امیرآبادی فراهانی: 218315
مجتبی ذوالنوری: 204758
علیرضا زاکانی: 190422
 
182- سقز و بانه
بهزاد رحیمی
تعداد رأی صحیح: 83513
تعداد رأی منتخب:34439
 
183- بویراحمد و دنا
مهدی روشنفکر
تعداد رأی صحیح: 172907
تعداد رأی منتخب:66599
 
184- الیگودرز
محمد خدابخشی
تعداد رأی صحیح: 59587
تعداد رأی منتخب:29381
 
185- بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر
تعداد رأی صحیح: 274662
احمد مرادی: 167084
محمد آشوری تازیانی: 93842
منصور آرامی: 87870
 
186 ـ کرمانشاه:
محمد رشیدی 57170
عبدالرضا مصری 95061
ابراهیم عزیز و سلمان محمدی بابازیدی (مرحله دوم)
 
187 ـ گچساران و باشت:
غلامرضا تاجگردون 38352
 
188 ـ ورامین پیشوار و قرچک: 
حسین نوش آبادی 
آرای صحیح: 114447
آرای منتخب: 44175
 
189 ـ‌ شهریار، قدس و ملارد:
حسین حق وردی
آرای صحیح: 220702
آرای منتخب: 108681
 
190 ـ‌ رباط کریم:
حسن نوروزی
آرای صحیح: 130057
آرای منتخب: 39429
 
191 ـ‌ مریوان و سرو آباد:
شیوا قاسمی
آرای صحیح: 37751
آرای منتخب: 8528
 
192 ـ‌ اهواز باوی حمیدیه و کارون:
سید کریم حسینی 99106
مجتبی یوسفی 65923
شبیب جویجری و احمد سراج (مرحله دوم)
آرای صحیح: 286980
 
193 ـ کوهدشت و رومشکان:
محمدرضا مبلغی 
آرای صحیح: 112214
آرای منتخب: 62055
194 ـ مشهد و کلات:
فاطمه رحمانی 309512
محمد حسین حسین زاده بحرینی 393197
جواد کریمی قدوسی 394537
نصرالله پژمانفر 439940
سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی 397448
آرای صحیح: 743881
 
195 ـ اصفهان:
امیرحسین بانکی پور 245629
عباس مقتدایی خوراسگانی 228038
مهدی طغیانی 188003
زهرا شیخی مبارکه 172850
حسین میرزایی 163370
آرای صحیح: 412333
 
196 ـ همدان و فامنین:
حمیدرضا حاجی بابایی 95727 
احمد حسین فلاحی 48426
آرای صحیح: 190040
 
197 ـ‌ شاهین‌دژ و تکاب:
حسن همتی
آرای صحیح: 60203
آرای منتخب: 13566
 
198 ـ‌ نیشابور و فیروزه:
احسان ارکانی 72818
هاجر چنارانی 47839
آرای صحیح: 186519
 
199 ـ‌ بهبهان و آغاجاری:
محمد طلا مظلومی 
آرای صحیح: 63367
آرای منتخب 18038
 
200 ـ‌ شوشتر و گتوند:
سهراب گیلانی 
آرای صحیح: 96916
آرای منتخب 31853
 
201 ـ‌ مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا:
علیرضا ورناصری قندعلی
آرای صحیح: 96959
آرای منتخب 37411
 
202 ـ لامرد:
سید موسی موسوی
آرای صحیح: 76276
آرای منتخب 37736
 
203 ـ‌ بهار و کبودرآهنگ:
عیسی جعفری
آرای صحیح 102570
آرای منتخب 36884
 
204 - اردبیل، نمین نیر و سرعین:
علی نیکزاد: 117612
سید کاظم موسوی: 59516
صدیف بدری: 53708
آرای صحیح: 202179
 
205- کنگاور صحنه و هرسین:
علی رضایی
آرای صحیح: 108527
آرای منتخب: 36066
206- صومعه سرا:
سید کاظم دلخوش اباتری
آرای صحیح: 53788
آرای منتخب: 28176
207- سنندج:
سید مهدی فرشادان: 3588
محسن فتحی: 32518
آرای صحیح: 127838
 
208- مسیحیانِ عاشوری و کلدانی:
شارلی انویه تکیه
آرای منتخب: 1071
209-  هموطنان کلیمی:
همایون سامه یح نجف آبادی
تعداد رأی صحیح: 1687
تعداد رأی منتخب: 1261
 
209 ـ بجنورد:
سیدمحمد پاک‌مهر 66891
محمد وحیدی 57576
 
210 ـ زنجان:
مصطفی طاهری 56903
مهدی باقری و نبی‌الله محمدی (مرحله دوم)
 
همچنین آرای حوزه انتخابیه تهران به شرح ذیل است:
 
ردیف نام نامزد تعداد آراء
۱ محمد باقر قالیباف ۱.۲۶۵.۲۸۷
۲ سید مصطفی آقامیرسلیم ۸۹۲.۳۱۸
۳ مرتضی آقاطهرانی ۸۶۸.۰۲۵
۴ الیاس نادران ۸۴۱.۹۵۶
۵ سید محسن دهنوی ۸۲۹.۲۹۲
۶ سید محمود نبویان ۸۲۱.۲۰۳
۷ سید احسان خاندوزی ۸۰۱.۶۹۶
۸ اقبال شاکری ۷۹۵.۲۱۱
۹ ابوالفضل عموئی ۷۹۲.۹۶۴
۱۰ بیژن نوباوه وطن ۷۹۲.۵۶۵
۱۱ مجتبی توانگر ۷۸۹.۹۱۳
۱۲ فاطمه رهبر ۷۸۷.۴۸۵
۱۳ محسن پیرهادی ۷۸۵.۴۵۰
۱۴ روح الله ایزدخواه ۷۸۴.۴۵۶
۱۵ احمد نادری ۷۸۳.۵۴۵
۱۶ عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی ۷۷۹.۴۷۹
۱۷ سید نظام الدین موسوی ۷۷۸.۶۱۸
۱۸ زهره الهیان ۷۷۳.۲۶۳
۱۹ مالک شریعتی نیاسر ۷۶۸.۱۳۹
۲۰ مهدی شریفیان ۷۶۰.۰۱۶
۲۱ سید رضا تقوی ۷۵۳.۳۰۷
۲۲ سمیه رفیعی ۷۴۲.۹۷۵
۲۳ سید علی یزدی خواه ۷۴۲.۳۹۴
۲۴ علی خضریان ۷۴۰.۰۳۳
۲۵ رضا تقی پور انوری ۷۲۸.۲۳۸
۲۶ فاطمه قاسم پور ۷۲۶.۰۰۷
۲۷ مجتبی رضا خواه ۷۲۳.۷۲۹
۲۸ زهره سادات لاجوردی ۷۱۴.۹۳۱
۲۹ غلامحسین رضوانی ۷۱۱.۶۰۸
۳۰ عزت الله اکبری تالارپشتی ۶۴۲.۲۱۴
 
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين