۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴
کد مطلب : ۴۳۳۵۸

مدارس کدام استان ها دوشنبه پنجم اسفندماه تعطیل است؟

 
در این بسته خبری فهرست مدارس استان‌هایی که در روز دوشنبه پنجم اسفند ماه تعطیل است، را مشاهده می‌کنید.
مدارس کدام استان ها دوشنبه پنجم اسفند ماه تعطیل است؟ در این بسته مدارسی که به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا ، بیماری های تنفسی و واگیردار تعطیل شدند را مشاهده می‌کنید.
مدارس حوزه های علمیه خراسان رضوی تعطیل شد
دروس عمومی و مدارس حوزه علمیه خراسان از امروز تا شنبه ۱۰ اسفند تعطیل شد.
تعطیلی مدارس خراسان شمالی تا چهارشنبه
مدیرکل اموزش و پرورش خراسان شمالی از تعطیلی مدارس استان در روز های دوشنبه،سه شنبه و چهارشنبه با هدف پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.
تعطیلی مدارس فارس از روز دوشنبه ۵ اسفند
تمامی مدارس استان فارس از روز دوشنبه ۵ اسفند تا پایان هفته تعطیل شد.
مدارس خراسان رضوی تا پایان هفته تعطیل شد
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مدارس خراسان رضوی، در تمامی مقاطع ، به منظور پیشگیری از کرونا تا پایان این هفته تعطیل است.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی تا پایان هفته
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:برای پیشگیری از ویروس کرونا مدارس استان تا پایان هفته تعطیل اعلام می شود.
مدارس چهارمحال و بختیاری تعطیل شد
بنا به دستور  استاندار و رئیس شورای سلامت چهارمحال و بختیاری، تمامی مدارس سراسر استان به منظور پیشگیری از هر گونه آلودگی و رعایت اصول بهداشتی و جهت همکاری با اولیای دانش آموزان پایان هفته جاری تعطیل است
مدارس  آذربایجان شرقی تا پایان هفته تعطیل شد
به دنبال شیوع ویروس کرونا و انجام اقدامات پیشگیرانه از شیوع این ویروس، مدارس و دانشگاه‌های آذربایجان شرقی تا پایان هفته تعطیل شد.
مدارس استان یزد تعطیل شد
رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: مدارس به دلیل مقابله با ویروس کرونا تا پایان هفته تعطیل است.
تعطیلی  مدارس کهگیلویه و بویراحمد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت:مدارس و دانشگاههای استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان هفته به منظور استریل کردن این محیط ها تعطیل شدند.
مدارس کرمان تا آخر هفته تعطیل شد
رئیس اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان کرمان گفت: مدارس سراسر استان کرمان از فردا تا آخر هفته در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.
تعطیلی یک هفته ای مدارس  استان مرکزی
مدارس و دانشگاه‌های استان مرکزی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته تعطیل شدند.
مدارس قم فردا تعطیل است
تمام مهدکودک‌ها،مدارس،دانشگاه‌ها،مراکز علمی و حوزوی قم دوشنبه تعطیل اعلام شد.
مدارس گلستان فردا تعطیل است
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان، دوشنبه پنجم اسفندماه تمامی مدارس گلستان در همه مقاطع تعطیل است.
تعطیلی مدارس  گیلان تا چهارشنبه
  برای افزایش آمادگی ها و جلوگیری موثر از گسترش شیوع ویروس کرونا تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه های غیردولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان  تا پایان روز چهارشنبه هفتم اسفند تعطیل است.
مدارس استان قزوین فردا تعطیل شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: همه مقاطع تحصیلی استان دوشنبه تعطیل است.
مدارس استان مازندران فردا تعطیل است
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و فرهنگیان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان مازندران دوشنبه پنجم اسفند ماه تعطیل است.
تعطیلی مدارس استان همدان برای جلوگیری از شیوع کرونا
اداره کل آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: برای جلو گیری از شیوع ویروس کرونا تمامی مدارس همدان دوشنبه پنجم اسفند تعطیل است.
مدارس اردبیل دوشنبه تعطیل شد
بر اساس اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان  و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلیه مدارس و آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان انگلیسی تحت پوشش آموزش و پرورش استان اردبیل دوشنبه ۵اسفند در نوبت قبل از ظهر و بعد از ظهر تعطیل است.
مدارس استان کرمانشاه دوشنبه تعطیل است
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد: مدارس تمامی دوره های تحصیلی مراکزآموزش علمی آزاد آ موزشگاه های زبان انگلیسی دوشنبه  ۵ اسفند ۹۸در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.
مدارس سمنان فردا تعطیل است
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: نظر به اهمیت حفظ سلامت دانش آموزان و به دستور استاندار سمنان همه مقاطع تحصیلی استان دوشنبه پنجم اسفندماه به علت پیشگیری از ویروس کرونا تعطیل است.
مدارس استان بوشهر تا پایان هفته تعطیل است
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد برای پیشگیری از ویروس کرونا مدارس این استان از امروز تا پایان هفته تعطیل است.
تعطیلی تمام مراکز آموزشی و تحصیلی لرستان
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: بنا به دستور استاندار لرستان تمام مدارس استان تا پایان هفته تعطیل است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين