۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶
کد مطلب : ۴۳۳۶۰

قیمت صندلی مدیر عاملی استقلال مشخص شد

 
صندلی مدیریت باشگاه استقلال برای مدیر عامل جدید هزینه میلیاردی دارد.

مجمع عمومی باشگاه استقلال تهران فردا با حضور سرپرست مدیرعاملی و اعضای هیئت مدیره باشگاه در حضور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش برگزار شود تا وضعیت این باشگاه در برخی موارد مشخص شود.
علاوه بر بررسی صورت حساب‌های مالی باشگاه طی سال گذشته و بررسی بدهی‌های این باشگاه قرار شده مدیرعامل جدید این باشگاه هم معرفی شود تا این باشگاه پس از استعفای امیر حسین فتحی، مدیریت جدیدی را داشته باشد.
در بین اعضای هیئت مدیره باشگاه نفراتی همچون علی فتح الله زاده، عبدالرضا موسوی و اسماعیل خلیل زاده در نظر دارند شانس خود را برای مدیر عاملی امتحان کنند. البته موسوی و خلیل زاده در بخش دیگری مدیر عامل هستند و احتمالا مدیریت آنها در استقلال تایید نشود، اما فتح الله زاده بدون مشکلی خود را گزینه اصلی مدیر عاملی آبی ها می داند.
به هر ترتیب باشگاه استقلال در آینده احتمالا با پرونده‌های شکایتی با رقمی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان روبرو شود که بدون شک حضور هر فردی در راس مدیریت باعث می‌شود تا مدیر عامل جدید پرداخت بدهی را متقبل شود.
با این وجود بعید هم نیست در مجمع باشگاه که با حضور نفرات وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، استقلال تا پایان فصل جاری با سرپرستی کار خود را پیش ببرد و خلیل زاده همچنان در راس کار باشد.
به هر ترتیب وضعیت مدیر عاملی استقلال فردا مشخص می شود و در این میان طبق اعلام عبدالرضا موسوی و علی فتح الله زاده اگر این نفرات برای مدیریت انتخاب نشوند احتمال دارد استعفای آنها روی میز وزارت ورزش و جوانان قرار بگیرد و در آن صورت باشگاه استقلال با حاشیه جدیدی مواجه شود و باشگاه به دنبال انتخاب اعضای جدید برای هیئت مدیره باشد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين