۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۴۳۳۷۶

سخنگوی شاخه نظامی جهاد اسلامی: حمله اسرائیل به دمشق بی پاسخ نمی‌ماند


سخنگوی شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد، حمله رژیم صهیونیستی به دمشق که منجر به شهادت دو تن از اعضای این جنبش شد، بی پاسخ نخواهد ماند.
سخنگوی شاخه نظامی جهاد اسلامی: حمله اسرائیل به دمشق بی پاسخ نمی‌ماند
در ادامه واکنش‌ها به حمله بامداد امروز (دوشنبه) رژیم صهیونیستی به نوار غزه که منجر به شهادت دو تن از رزمندگان این جنبش شد، «ابوحمزه» سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی اعلام کرد که این حمله بدون پاسخ نخواهد ماند.
بر اساس گزارش «فلسطین الیوم»، ابوحمزه اعلام کرد: تجاوز صهیونیستی به دمشق و شهادت دو تن از مجاهدان ما در پی این بمباران، اتفاقی است که باید در برابر آن ایستاد، (این حمله) بدون پاسخ نمی‌ماند و حساب همچنان باز است.

 
جهاد اسلامی هم بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد، این حمله باعث نمی‌شود که مقاومت و جهاد متوقف شود بلکه این مسیر تا آزادی کامل فلسطین ادامه خواهد داشت.
این جنبش افزود، این «حمله بزدلانه» به دمشق دلیل بر شکست نظامیان رژیم اشغالگر در مقابله با مبارزان سرایاالقدس است.
این حمله رژیم صهیونیستی پس از آن صورت گرفت که سرایا القدس،‌ شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی بیانیه‌ای مسئولیت حمله راکتی به شهرک‌های اطراف نوار غزه را برعهده گرفت.
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی شامگاه یکشنبه و در واکنش به جنایت جدید صهیونیست‌ها دستکم ۲۰ راکت به سوی شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه شلیک کرد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين