۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب : ۴۳۳۸۱

وزارت بهداشت هنوز دستورالعمل پیشگیری از کرونا را به تاکسیرانی ابلاغ نکرده است​


مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت:قاعدتا مرجع ذی‌صلاح در خصوص نحوه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در وسایل حمل و نقل عمومی، وزارت بهداشت است که باید در این خصوص دستورالعمل های لازم را ابلاغ کند.
وزارت بهداشت هنوز دستورالعمل پیشگیری  از کرونا را به تاکسیرانی ابلاغ نکرده است​
مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور درباره آخرین اقدامات صورت‌گرفته مبنی بر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تاکسی‌های شهری اظهار داشت: ما همچنان منتظر دستورالعمل وزارت بهداشت در این خصوص هستیم.
وی ادامه داد: قاعدتا مرجع ذی‌صلاح در خصوص نحوه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در وسایل حمل و نقل عمومی، وزارت بهداشت است که باید در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد.
ضامنی گفت:‌دیروز جلسه‌ای برگزار شده است و امروز دستورالعمل آن را در اختیار ما قرار می‌دهند و ما بر اساس چارچوب‌های وزارت بهداشت گام برمی‌داریم و در خصوص نظافت و ضدعفونی دوره‌ای اقدام می‌کنیم.
وی گفت: هنگامی که دستورالعمل وزارت بهداشت به دست ما برسد آن را به سازمان‌های تاکسیرانی سراسر کشور ابلاغ خواهیم کرد البته بعضی از شهرداری‌ها اقداماتی در جهت ضدعفونی شدن فضاهای محیطی تاکسی‌ها انجام داده‌اند که با ابلاغ دستورالعمل این اقدامات علمی‌تر و کاربردی‌تر انجام می‌شود.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تاکنون تاکسیرانی مبتلا به این ویروس شده است، گفت: تاکنون گزارشی درباره ابتلا به ویروس کرونا در بین رانندگان تاکسی نداشته‌ایم و از امروز نیز اقدامات پیشگیرانه لازم بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين