۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب : ۴۳۳۸۸

انصاری‌فرد: قلعه‌نویی دروغ می‌گوید/ سپاهان «مهندسی‌شده» بازی نکرد/ از استوکس خسارت می‌گیریم

 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: صحبت‌های امیر قلعه‌نویی کذب است و از سپاهان شکایت می‌کنیم.
 محمد حسن انصاری فرد درباره آخرین موضع باشگاه پرسپولیس نسبت به برگزار نشدن دیدار با سپاهان بیان کرد: روز گذشته سپاهان به دلایل مختلف که من تنها به ۳،۲ مورد اشاره می‌کنم، هیچ عزم و اراده‌ای برای برگزاری این بازی نداشت. به دروغ و کذب می‌گویند تماشاگران اجازه ندادند آن‌ها سمت ورزشگاه بیایند درحالیکه فرمانده یگان ویژه اصفهان که باید به شرف او درود بفرستیم، با ذکر واقعیت گفت خود سپاهان دوست نداشت به ورزشگاه بیاید و هیچ مشکلی برای انتقال اتوبوس تیم سپاهان به ورزشگاه وجود نداشت.

بازیکنان مصدوم و بدون تماشاگر بودن بازی سبب شد سپاهان عزمی برای بازی کردن نداشته باشد
او افزود: رُک و راست می‌گویم سپاهان ۲،۳ بازیکن مصدوم داشت و به همین دلیل نمی‌خواست مقابل پرسپولیس بازی کند. از طرفی طبق دستور وزارت بهداشت به سازمان لیگ تماشاگران این تیم هم نمی‌توانستند به ورزشگاه بیایند. سوال من این است چگونه استقلال و شهرخودرو با وجود میزبانی بازی‌های شان را بدون تماشاگر برگزار کردند و فقط سپاهان نمی‌خواهد بدون تماشاگر بازی کند؟ مگر چنین چیزی امکان دارد؟
سپاهان مهندسی شده بازی نکرد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا سپاهانی‌ها از روی عمد و مهندسی شده بازی را برگزار نکرده اند، گفت: دقیقا همین است. پرسپولیس حدود ۴۵ دقیقه قبل از شروع بازی برای گرم کردن به زمین رفت. طبق قانون تیم‌ها باید یک ساعت و نیم قبل از شروع بازی در ورزشگاه باشند و الان سپاهانی‌ها با ادعایی واهی و کذب می‌گویند هواداران اجازه ندادند به ورزشگاه بیاییم. اتوبوس ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه وارد ورزشگاه شد و ساعت ۱۶:۲۰ بازیکنان این تیم به رختکن رفتند، اما هیچ یک از نفرات این تیم حتی در راهرو‌های ورزشگاه حاضر نشد. خودم شاهد هستم هیچکس از رختکن سپاهان بیرون نیامد.
سپاهان چه زمانی در راهرو گرم کرده که اکنون بار دومش باشد؟
او افزود: ورزشگاه خالی از تماشاگر است و زمین به آن خوبی دارد. آیا بازیکنان سپاهان باید بروند و در رختکن گرم کنند؟ مگر سپاهان تاکنون در رختکن و راهرو گرم می‌کرده که الان بار دوم باشد؟ ادعا می‌کنند ما ساعت ۱۷ آماده بازی بودیم. جلال مرادی، ناظر بازی با شهامت اعلام کرد: باشگاه سپاهان شما که می‌خواستید بازی کنید و ساعت ۱۶:۲۰ آماده بودی اگر به واقع عزم و اراده‌ای داشتی چرا فهرست بازیکنان خود را ارائه نکردید؟

سپاهان فهرست بازیکنانش را به ناظر بازی نداد
انصاری فرد افزود: ارائه دادن فهرست تیم جزء قوانین بازی است. مگر جلال مرادی ۲ بار سمت رختکن سپاهان نرفت و درخواست فهرست نکرد؟ چرا به او فهرست بازیکنان سپاهان را ندادند؟ با این حساب ادعا می‌کنید ما ساعت ۱۷ آماده بودیم؟ پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه که از رختکن بیرون آمد باز هم آماده بازی بود.
صحبت‌های قلعه نویی کذب است و از سپاهان شکایت می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حرف‌های امیر قلعه نویی را کامل رد می‌کنم و این صحبت‌ها باطل و کذب است. تیم ما تا ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه با گرمکن در راهرو‌های ورزشگاه نقش جهان بود، اما سپاهان عزمی برای برگزاری بازی نداشت. ما می‌دانیم اکنون کمیته انضباطی باید عادلانه رفتار کند. انتظار داریم این کمیته قانون را اجرا کند. البته سپاهان تهمت‌ها و افترا‌هایی به باشگاه پرسپولیس زده است که به این دلیل امروز (دوشنبه) شکایت می‌کنیم. باشگاه سپاهان همه را به بازی گرفته است. اینکه نشد بگوئیم امروز دلم می‌خواهد بازی کنم و فردا دلم نمی‌خواهد.
کمیته انضباطی عادلانه رفتار می‌کند و باید بازی ۳ بر صفر به سود پرسپولیس شود
انصاری فرد افزود: طبق نظر تمام کارشناسان این بازی باید ۳ بر صفر شود و اطمینان دارم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عادلانه رفتار می‌کند. تیم‌هایی مثل سپاهان جای پرداختن به اینگونه حاشیه سازی‌ها و مسائل کذب و دروغ، باید خود را قوی کنند. سپاهان به دلیل داشتن ۳،۲ بازیکن مصدوم و بدون تماشاگر برگزار شدن بازی نمی‌خواست با ما بازی کند. به همین دلیل فدراسیون و کمیته انضباطی وظیفه دارند قاطعانه با این مسائل برخورد کنند و غیر از این هم انتظار نداریم.
استوکس برای هر غیبت در تمرین و بازی باید به ترتیب ۳ و ۵۰ هزار دلار به پرسپولیس بدهد
او درباره آخرین وضعیت آنتونی استوکس با تیم پرسپولیس و غیبت‌های غیرموجه این بازیکن گفت: استوکس تاکنون به ایران نیامده، اما قراردادش را به شکلی تنظیم کرده ایم که برای هر جلسه غیبت در تمرینات ۳ هزار دلار و هر بازی ۵۰ هزار دلار باید به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. با توجه به شرایط قرارداد مبلغی که از ما گرفته است پس می‌گیریم و هیچ ضرر مالی نمی‌کنیم.

قراردادمان محکم است و کل خسارت را از او می‌گیریم
انصاری فرد افزود: اکنون بهانه استوکس برای نیامدن به ایران بیماری کرونا است، اما نامه‌ای که برای مدیر برنامه‌های او نوشته ایم، برای خودش هم ارسال کرده ایم و تمام این موارد را به استوکس گفته ایم. تمام موارد حاشیه‌ای در قرارداد او که بسیار محکم است آمده و می‌توانیم کل خسارت مان را از او بگیریم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين