۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۴۳۳۹۳

توضیح مدیرعامل مترو درباره فرد بیهوش مشکوک به کرونا در ایستگاه شریعتیمدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه توضیحاتی درباره فرد بیهوش شده در سکوی مترو بیان کرد.
توضیح مدیرعامل مترو درباره فرد بیهوش مشکوک به کرونا در ایستگاه شریعتی
فرنوش نوبخت درباره انتشار عکسی در فضای مجازی که نشان دهنده فردی بیهوش روی سکوی مترو است، اظهار کرد: این عکس متعلق به فردی 32 ساله است که به علت بیماری صرع حالش بد شده بود.
وی ادامه داد: صبح روز یکشنبه 4 اسفند ماه 98 در ساعت 6:30 صبح حال فردی که مبتلا به بیماری صرع بود در ایستگاه شهرک شریعتی واقع در خط سه بد شد، بلافاصله مسئولین ایستگاه با اورژانس تماس گرفته و طبق راهنمایی‌های اورژانس فرد را در همان وضعیت نگه داشتند. پس از آمدن اورژانس به ایستگاه و بهتر شدن وضعیت حال بیمار، پدر وی به ایستگاه رسیده و با رضایت وی بیمار به منزل منتقل شد.
مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس این روزهای کشور، از تمام خبرنگاران که مسئولیت اطلاع‌رسانی به جامعه را برعهده دارند انتظار می‌رود در انتشار اخبار و تصاویر دقت بیشتری کنند و قبل از اطلاع‌رسانی نسبت به صحتوسقم اطلاعاتی که به دستشان می‌رسد از مسئولین ذیربط استعلام کنند تا باعث ایجاد اضطراب بیهوده در میان شهروندان و مسافران مترو نشوند، چرا که متروی تهران با توجه به گستردگی و میزان مخاطبی که روزانه در آن تردد می‌کند از حساسیت بالایی برخوردار است و انعکاس اخبار کذب باعث ایجاد تنش در میان شهروندان و مسافران می‌شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين