۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب : ۴۳۴۰۱

نمکی: استفاده از تیم‌های پزشکی ارتش برای مهار کرونا/ افزایش بیماران ترخیصی


وزیر بهداشت با بیان اینکه از تیم‌های پزشکی ارتش در نقاطی که نیاز داشته باشیم، استفاده می کنیم، گفت: به زودی خواهیم توانست کرونا را مانند موارد دیگر شکست دهیم.
نمکی: استفاده از تیم‌های پزشکی ارتش برای مهار کرونا/ افزایش بیماران ترخیصی
سعید نمکی وزیر بهداشت درباره آخرین تمهیدات این وزارتخانه برای مقابله با بیماری کرونا در کشور، اظهار داشت: نقاط بسیار آلوده و نیز شهری مانند قم به شدت تحت کنترل است و بیماران ترخیصی رو به افزایش بوده است؛ ضمن اینکه اکثر این بیماران افرادی بودند که از قم  خارج شده بودند.
وی اضافه کرد:‌ ما اعتقادی به شیوه قرنطینه کردن با توجه به  شناختی که از فرهنگ بالای مردم‌ داریم، نداریم. از مردم می‌خواهیم که از قم  خارج نشوند و به جاهای دیگر نروند و ما را مجبور به قرنطینه کردن نکنند؛ البته مردم ما هوشمند هستند و به زودی خواهیم توانست کرونا را مانند موارد دیگر شکست دهیم.
وزیر بهداشت با اشاره به همکاری وزارت بهداشت با ارتش، بیان داشت: از تیم‌های پزشکی و پرستاری ارتش در نقاطی که نیاز داشته باشیم، استفاده می‌کنیم.
حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش نیز اظهار داشت: امروز با وزیر بهداشت دیدار داشتیم تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم و از توانمندی ارتش استفاده شود.
وی افزود: ما در ارتش امکاناتی داریم و آمادگی داریم از این ظرفیت برای کمک استفاده شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين